fbpx

Riva – wersja „U-form” z szeroką otomaną

Funkcjonalność, wygoda i stylowy wygląd. Jako mebel modułowy Riva występuje w wielu ustawieniach. Tu prezentujemy ten model jako Narożnik z Szeroką Otomaną. Riva oferuje najwyższy komfort codziennego relaksu.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

5 960,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
5 960,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-450 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Wielofunkcyjny i stylowy mebel modułowy. Zaprezentowany w formie tzw. U-form, w którego skład wchodzą następujące elementy: szeroka otomana z bardzo dużym pojemnikiem na pościel, następnie kanapa z rozkładaną funkcją spania, wreszcie moduł otomany zamkniętej, posiadającej nie tylko kolejny pojemnik na pościel, ale też oparcia. Szeroka otomana nadaje się idealnie jako miejsce wypoczynku (np. podczas oglądania telewizji). Ponadto model Riva posiada ruchome zagłówki, znacząco podwyższające poziom wygody tego mebla.

 

Wypełnienie siedzisk to wypróbowana i ceniona kombinacja: sprężystej, trwałej pianki wysokoelastycznej oraz popularnych, wytrzymałych sprężyn falistych oraz twardej. Połączenie tych warstw zapewnia komfort użytkowania.

 

Bardzo wygodna funkcja spania – rozkładana przy pomocy automatu typu „delfin”. Cała powierzchnia spania posiada zbliżoną sprężystość.

 

Uwagę zwracają lekko zaokrąglone formy i eleganckie pikowanie siedziska. Do wyboru jest duża ilość ciekawych tkanin wysokiej jakości.

 

Zestaw zawiera moduły (od lewej, stojąc na wprost mebla): V1L+V3+V4R

Gotowy produkt nie ma możliwości zmiany konfiguracji modułów.

Powierzchnia spania: 120 x 304 cm

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4-6 tygodni

Wkład poduchy oparciowej wykonany z pianki

Wkład poduchy oparciowej wykonany z pianki

Ten rodzaj wypełnienia zapewnia oparciu stały poziom sprężystości. Wewnątrz poduchy znajduje się specjalnie profilowana pianka, dzięki czemu nie jest wymagane ich „uklepywanie” co jakiś czas, by zachować odpowiedni kształt i elastyczność.

Automat “Delfin” do rozkładania funkcji spania

Automat “Delfin” do rozkładania funkcji spania

Funkcja spania i wypoczynku jest otwierana za pomocą specjalnego automatu. Wystarczy odsunąć dolną szufladę, a następnie pociągnąć za uchwyt. Mechanizm sprawi, że część, która uzupełnia powierzchnię spania, automatycznie się podniesie. Proste i efektowne rozwiązanie.

Pojemnik na pościel

Pojemnik na pościel

Model wyposażony w funkcjonalny pojemnik do przechowywania pościeli. Dzięki odpowiednim mechanizmom, otwieranie pojemnika nie sprawia trudności.

Funkcja spania

Funkcja spania

Produkt może zostać rozłożony, by zmienić się z miejsca do codziennego relaksu na miejsce do spania.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Produkt zawiera znane i cenione sprężyny faliste, charakteryzujące się  wężykowatym kształtem. Dzięki połączeniu ich z wysokogatunkowymi piankami możliwe jest uzyskanie trwałości i komfortu.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Funkcja spania

Tak

Dostępne wersje stelaża

Dwa pojemniki na pościel

Wypełnienie siedziska

Pianka poliuretanowa, Pianka wysokoelastyczna, Sprężyny faliste

Dodatkowe właściwości (meble tapicerowane)

Regulowane zagłówki, Wkład poduch oparciowych wykonany z pianki

Możesz lubić także…