fbpx

Riva – wersja narożnika otwartego z szeroką otomaną

Funkcjonalność, wygoda i stylowy wygląd. Jako mebel modułowy Riva występuje w wielu ustawieniach. Tu prezentujemy ten model jako Narożnik z Szeroką Otomaną. Riva oferuje najwyższy komfort codziennego relaksu.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

4 165,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
4 165,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-300 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Wielofunkcyjny i stylowy mebel modułowy. Zaprezentowany w formie narożnika z szeroką otomaną.  Wariant ten oferuje funkcję spania dla 2 osób, bardzo duży pojemnik na pościel, oraz bardzo szeroką otomanę, nadającą się do błogiego wypoczynku (np. podczas oglądania telewizji) dla dwóch osób. Ponadto model Riva posiada ruchome zagłówki, znacząco podwyższające poziom wygody tego mebla.

 

Wypełnienie siedzisk to wypróbowana i ceniona kombinacja: sprężystej, trwałej pianki wysokoelastycznej oraz popularnych, wytrzymałych sprężyn falistych oraz twardej,. Połączenie tych warstw zapewnia komfort użytkowania.

 

Bardzo wygodna funkcja spania – rozkładana przy pomocy automatu typu „delfin”. Cała powierzchnia spania posiada zbliżoną sprężystość.

 

Uwagę zwracają lekko zaokrąglone formy i eleganckie pikowanie siedziska. Do wyboru jest duża liczba ciekawych tkanin wysokiej jakości.

 

Zestaw zawiera moduły (od lewej, stojąc na wprost mebla): V1L+V3+V5R
Gotowy produkt nie ma możliwości zmiany konfiguracji modułów.

Powierzchnia spania: 120 x 249 cm

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4-6 tygodni

Wkład poduchy oparciowej wykonany z formatki pianki

Wkład poduchy oparciowej wykonany z formatki pianki

Wkład poduch oparciowych wykonany z pianki sprawia, że poduchy cechuje wysoka sprężystość.

Automat typu „delfin”

Automat typu „delfin”

Zastosowanie automatu typu „delfin” pozwala za pomocą dwóch ruchów rozłożyć funkcję spania. Spod siedziska wysuwana jest skrzynia, z której rozkładana jest funkcja spania.

Mebel z funkcją spania

Mebel z funkcją spania

Mebel wielofunkcyjny, wyposażony w funkcję spania.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Zastosowanie sprężyn falistych typu B sprawia, że siedzisko jest wygodne w użytkowaniu poprzez jego sprężystość.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Piankę wysokoelastyczną cechuje wysoka sprężystość. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając liczne punkty podparcia. Dodatkowo cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza.

Funkcja spania

Tak

Dostępne wersje stelaża

Pojemnik na pościel pojedynczy

Wypełnienie siedziska

Pianka poliuretanowa, Pianka wysokoelastyczna, Sprężyny faliste

Dodatkowe właściwości (meble tapicerowane)

Regulowane zagłówki, Wkład poduch oparciowych wykonany z pianki

Możesz lubić także…