fbpx

Ostatnie lata obfitowały w wiele sukcesów dla naszej firmy. Najważniejszym z nich jest otrzymanie aż pieciu nagród Diamenty Meblarstwa w latach 2021, 2022 i 2023. Nasze produkty zostały nagrodzone w kategoriach:

  • strefa snu klasa premium za łóżko Genesis,

  • strefa komfortu klasa premium za mebel modułowy Dolce Vita,

  • strefa snu klasa premium za materac Pro Dynamic H4,

  • strefa snu klasa premium za łóżko Cloud,

  • strefa snu klasa premium za łóżko Mistic.

Są to dla nas bardzo ważne wyróżnienia, które utwierdzają założenia naszej firmy.

 

Jako jeden z największych polskich producentów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych, materacy do spania oraz wygodnych kanap i narożników, plasujemy się wysoko w wielu ważnych rankingach w Polsce. Zarówno w roku 2014 jak i 2015 zostaliśmy docenieni przez „Puls Biznesu”, który nagradza prężnie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Nagroda „Gazele Biznesu” przyznawana jest już od 2000 roku. Żeby ją otrzymać, firma musi być wiarygodna i nieustannie zwiększać swoją pozycje na rynku. Czujemy się wyjątkowo, utrzymując się w czołówce najlepszych firm w tej branży w Polsce.

 

Grono Laureatów programu Dobra Marka – Jakość, zaufanie, Renoma właśnie powiększyło się o naszą markę Comforteo! Jest to już dwunasta edycja tego ogólnopolskiego i ponadbranżowego konkursu. Jego misją jest wspomaganie rozwoju szczególnie wyróżniających się marek w poszczególnych branżach na polskim rynku.

 

 

 

Dążymy do tego, aby oferowane przez nas produkty w maksymalnym stopniu spełniały oczekiwania klientów, a jakość naszej obsługi była na najwyższym poziomie. Oferujemy najlepsze materace i łóżka, przez co rośnie zadowolenie naszych klientów i partnerów biznesowych. Dzięki temu firma może się rozrastać i wprowadzać nowoczesne rozwiązania. Z roku na rok zwiększamy swoją wartość i renomę a wyróżnienie w postaci Diamentu Forbsa, którym zostaliśmy uhonorowani zostaliśmy w latach 2019 i 2020, jest pięknym zwieńczeniem naszych działań.

 

 

Wyjątkowym nagrodą dla firmy Meble Marzenie jest także prestiżowa Złota Villa, przyznawana m.in. za najlepsze produkty branży wnętrzarskiej. Produktem, który zasłużył na ten laur i z którego jesteśmy bardzo dumni, jest niezwykłe łóżko kontynentalne z wbudowanym stelażem elektrycznym – Mario Electric.

 

 

Comforteo – marka Meble Marzenie, jest także laureatem nagrody Polish Businesswoman Awards, w kategorii „producent najwyższej jakości materacy”. Jest to dla nas zaszczyt, ponieważ wkładamy całe nasze serce w tworzenie dla Państwa najbardziej komfortowych materacy do spania.

 

 

 

Najważniejsze jednak wyróżnieniem jest dla nas zaufanie i zadowolenie klientów oraz naszych partnerów biznesowych. Z każdym rokiem otrzymujemy coraz bardziej pozytywny odbiór. Rozrasta się sieć naszych sklepów partnerskich, a co za tym idzie, daje nam to możliwość dotarcia do większej ilości konsumentów. Nieustannie inwestujemy w rozwój naszego sklepu internetowego, aby każdy miał możliwość odnalezienia najlepszego dla siebie łóżka czy też materaca w zaciszu własnego domu. Wprowadzamy do naszej oferty nowe rozwiązania i ulepszamy te dotychczasowe, dzięki czemu utrzymujemy bardzo niską ilość reklamacji. Sprzedaż naszych materacy i łóżek rośnie. Jest to dla nas dowód, że to, co robimy jest właściwe i że podążamy we właściwym kierunku.