fbpx

O nas

Comforteo – poznaj naszą firmę

Od wielu lat sprawiamy, że salony i sypialnie stają się komfortowymi przestrzeniami, w których ciągle chce się przebywać. Choć możemy pochwalić się wieloma wyróżnieniami, jedno z nich cieszy nas szczególnie – zdobycie zaufania naszych klientów.

Sklep Comforteo
Sklep Comforteo

Polski produkt

Nieustannie dbamy o dynamiczny rozwój naszych marek i jesteśmy pod tym względem w czołówce film meblarskich w naszym kraju. Wszystkie produkty, które tworzymy łączą dwie rzeczy: są tworzone z prawdziwą pasją i konstruowane z dbałością o najdrobniejsze detale. Czujemy olbrzymią satysfakcję, że nasze rozwiązania są popularne w Polsce. Docieramy z nimi jednak znacznie dalej, budując coraz silniejszą pozycję na rynkach w takich krajach, jak m.in.: Irlandia, Bahrajn, Izrael, Cypr, Japonia czy Mongolia.

Za naszą mocną stronę uważamy fakt, że jesteśmy w 100% polskim producentem mebli. Sprawia to, że świetnie orientujemy się w potrzebach i preferencjach polskich konsumentów. Pozwala nam to dostarczać im takie meble i materace, o jakich marzą.

Łączymy wygodę i piękne wykończenie, by nasze meble pozwalały wszystkim użytkownikom na błogi oraz przyjemny odpoczynek każdego dnia.

 

Jakie produkty znajdują się  naszej ofercie? Meble modułowe, narożniki, kanapy, materace, łóżka tapicerowane i kontynentalne, a także akcesoria związane ze zdrowym snem – takie jak: stelaże, pokrowce, nakładki oraz specjalistyczne poduszki.

Sklep Comforteo
Sklep Comforteo

Nasze materace powstają z najwyższą starannością i z pasją, ponieważ troszczymy się o zdrowy sen wszystkich użytkowników.

 

Tylko dokładne przyjrzenie się indywidualnym potrzebom pozwala zaprojektować rozwiązanie, które sprawdzi się w sypialni konkretnego użytkownika. Zależy nam na tym, by wraz z zakupami w naszym sklepie, wzrastała jakość życia kupującego. Doskonale wiemy, jak wiele zależy od regeneracji i prawidłowego odpoczynku – dlatego naszą misją jest zapewnienie ich wszystkim naszym klientom.

Proces produkcji

Zaufani dostawcy zapewniają nam komponenty z najwyższej jakości surowców. Z kolei nasi wykwalifikowani specjaliści czuwają nad każdym etapem produkcji, a to dlatego, że chcemy, by nasi klienci cieszyli się zakupionymi produktami przez długie lata.

Sklep Comforteo
Sklep Comforteo

Nasze osiągnięcia

Nasze produkty cieszą się popularnością i uznaniem nie tylko klientów, ale również szanowanych instytucji i popularnych mediów. Dowodem tego są choćby wyróżnienia, m.in.: Diamenty Meblarstwa, Gazele Biznesu, Businesswoman & Life Award, Forbes czy też nagroda magazynu Villa.