fbpx

Łóżka kontynentalne

Niezwykle wygodne, nowoczesne łóżka kontynentalne przywodzą na myśl luksusowe kurorty oraz wytworne i przestronne amerykańskie sypialnie. I chociaż początek historii tych komfortowych mebli słusznie kojarzony jest ze Stanami Zjednoczonymi, coraz częściej pojawiają się one w domach na całym świecie. Przekonaj się, dlaczego nowoczesne łóżka kontynentalne oferowane przez Comforteo są dobrym wyborem.

Naszą specjalnością są luksusowe łóżka kontynentalne, które łączą w sobie nowoczesne style z tradycyjnym europejskim komfortem. Oferujemy szeroki wybór stylów i kolorów do wyboru, dzięki czemu z pewnością znajdziesz w naszym asortymencie łóżko idealnie pasujące do stylu Twojej sypialni.

 

Dlaczego warto wybrać luksusowe łóżka kontynentalne?

Tym, co wyróżnia łóżka do sypialni kontynentalne od innych, jest ich specyficzna konstrukcja. Tworzy ją połączenie kilku warstw: materaca bazowego i materaca właściwego, a w niektórych przypadkach również komfortowa nakładka na materac. Materac bazowy wykonany jest często z użyciem wkładu sprężyn bonellowych, który jest połączony z ramą łóżka.

Materacem właściwym jest natomiast materac kieszeniowy. Dodatkowa nakładka, która tworzy warstwę łóżka kontynentalnego, występuje w wielu wariantach. Od tych reguł są jednak wyjątki, co pozwala na stworzenie wielu wariantów. Dzięki temu łatwo dopasujesz łóżko kontynentalne do indywidualnych wymagań.

Nasze łóżka kontynentalne występują w kilku standardowych rozmiarach: 140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm, dzięki czemu możesz zaopatrzyć się również w łóżko kontynentalne pojedyncze. Nie bez znaczenia pozostaje również wysokość łóżek kontynentalnych, uzależniona od liczby warstw oraz materacy zastosowanych w poszczególnych modelach. Im większa wysokość posłania, tym lepiej sprawdzi się ono np. w sypialniach osób, które mają trudności z poruszaniem się.

 

Wysoka jakość i dopracowany design – postaw na produkty marki Comforteo!

Łóżka kontynentalne to szczyt wygody i komfortu w świecie mebli sypialnianych. Oferują one połączenie luksusowego wyglądu i bezkonkurencyjnej wygody, czyniąc je doskonałym wyborem dla każdej sypialni.

Jako polski producent mebli tapicerowanych oferujemy bogaty wybór struktur i kolorów tkanin tapicerskich, które umożliwiają stworzenie wymarzonego miejsca do odpoczynku. Komfortowa konstrukcja łóżek kontynentalnych oraz ich stylowe wykończenie pozwolą cieszyć się wygodnym posłaniem w zaciszu własnego domu. W sklepie online oraz w sklepach partnerskich zaopatrzysz się też w inne łóżka sypialniane tapicerowane, a także wygodne materace piankowe, sprężynowe lub lateksowe.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Łóżka kontynentalne