Narożniki

Narożniki w naszej kolekcji to komfortowe meble o różnych wielkościach i rozmaitych funkcjach. Meble wypoczynkowe różnią się również wykończeniem, dzięki czemu odnajdą się w salonach urządzonych według dowolnej koncepcji aranżacyjnej.

Wszystkie narożniki z naszej kolekcji zostały wyposażone w komfortowe siedziska, a doskonała większość z nich posiada również praktyczną funkcję spania oraz obszerny pojemnik na pościel (w niektórych przypadkach aż dwa pojemniki).

Niektóre modele posiadają również dodatkowo różne elementy regulowane, które jeszcze bardziej zwiększają komfort codziennego odpoczynku, np. ruchome zagłówki.

Modele z funkcją spania posiadają specjalne automaty – typu klasycznego, a także „puma” lub „delfin”, które znacznie ułatwiają rozkładanie i składanie narożnika.

Bogaty wybór struktur i kolorów tkanin tapicerskich pozwoli stworzyć swój wymarzony mebel wypoczynkowy, który będzie stanowił prawdziwą ozdobę każdego salonu.

Nasze narożniki to precyzyjne połączenie poszczególnych komponentów i technologii, dobranych przez naszych projektantów, a także doświadczonych pracowników.

Ważna informacja: Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Narożniki

Filtry: