fbpx

Meble modułowe

Meble Modułowe to świetne rozwiązanie do wnętrz salonów, bez względu na ich metraż. Bardzo dobrze sprawdzą się szczególnie w nieustawnych przestrzeniach, np. wąskich lub o nieregularnym rozkładzie. Dzięki temu, że Meble Modułowe pozwalają na stworzenie niestandardowej konfiguracji poszczególnych części, możliwe jest ich dopasowanie do najbardziej „kłopotliwego” pomieszczenia.

W zależności od liczby i rodzaju zamówionych modułów możliwe jest stworzenie zarówno niewielkiej kanapy, jak i rozległego narożnika. Co więcej, meble modułowe mogą posiadać komfortową i praktyczną funkcję spania, albo obszerny pojemnik na pościel – w zależności od wybranego modelu, modułu, a także wyobraźni i potrzeb użytkownika.

Meble modułowe z naszej kolekcji różnią się swoim wykończeniem, dzięki czemu mogą pojawić się we wnętrzach urządzonych w dowolnym stylu aranżacyjnym.

Bogaty wybór tkanin tapicerskich pozwoli stworzyć swój wymarzony mebel wypoczynkowy, który będzie stanowił prawdziwą ozdobę każdego wnętrza.

Meble modułowe to precyzyjne połączenie poszczególnych komponentów i technologii, dobranych przez naszych projektantów, a także doświadczonych pracowników.

Ważna informacja: Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Meble modułowe

Filtry:

Wyświetlanie 24 wyników