fbpx

Łóżka

Łóżka z rodziny Comforteo to połączenie wygody, nowoczesnych technologii oraz pięknego wykończenia. Naszym celem jest zapewnienie użytkownikom jak najwyższego komfortu. Jednak doskonale zdajemy sobie również sprawę z tego, że wszyscy lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami – zwłaszcza w domu – dlatego obserwujemy i reagujemy na aktualne trendy wnętrzarskie. W naszej ofercie znajdują się zarówno łóżka o klasycznej konstrukcji, jak i łóżka kontynentalne.

Projektując nasze łóżka stawiamy na różnorodność. W naszej ofercie znajduje się wiele wariantów kształtów i zdobień zagłówków: głębokie piki, regularne przeszycia, ozdobne guziki czy też zupełnie gładkie wezgłowia. Co więcej, istnieje wiele możliwości personalizowania poszczególnych elementów mebli, a także bogaty wybór kolorów i struktur tkanin tapicerskich. To wszystko sprawia, że wybór wyjątkowego rozwiązania, dopasowanego do konkretnych potrzeb i upodobań, jest możliwy.

Nasze łóżka dostępne są w kilku standardowych rozmiarach, które wskazaliśmy przy każdym konkretnym modelu. Dzięki temu posłania sprawdzą się w każdej sypialni – bez względu na jej metraż.

Przy każdym z łóżek znajduje się również wzornik tkanin tapicerskich, spośród których można wybrać swoje wymarzone obicie łóżka.

Do znakomitej większości łóżek z oferty Comforteo można dobrać dowolny materac. Wyjątkiem są niektóre łóżka kontynentalne – w ich opisach znajduje się informacja o wszystkich elementach, które wchodzą w skład konkretnego zestawu.

W razie jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Łóżka

Filtry:

Wyświetlanie 1-24 z 236 wyników