fbpx

Łóżko tapicerowane Cherry

Nowość w ofercie łóżek tapicerowanych – model Cherry. Jego miękka, puszysta forma, podkreślona głębokimi wciągami na ramie oraz zagłówku, nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter.

 

Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

2 483,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
Stelaż czy pojemnik na pościel
Brak stelaża /pojemnika
Stelaż Easypack
Pojemnik otwierany od frontu
Wybrano:
2 483,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Charakterystyczne dla modelu Cherry są głębokie wciągi na jego ramie oraz zagłówku, które nadają mu wyjątkowy charakter i sprawiają, że prezentuje się niezwykle miękko i puszyście. Ich staranne wykończenie dodaje łóżku subtelności i delikatności.

Meble osadzone na podłodze zyskują na stabilności i elegancji, co sprawia, że łóżko Cherry staje się nie tylko miejscem do wypoczynku, ale również stylowym elementem dekoracyjnym w Twojej sypialni.

Jedną z praktycznych cech łóżka Cherry jest możliwość wyboru między samodzielnym stelażem a wersją z dodatkowym pojemnikiem na pościel. Dzięki temu, nie tylko spełnia ono wymagania estetyczne, ale również dostosowuje się do praktycznych potrzeb użytkowników, oferując dodatkową przestrzeń do przechowywania.

W modelu Cherry nie ma możliwości zmiany wysokości zagłówka.

 

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.