fbpx

Ochraniacze

Ochraniacze Comforteo spełniają szereg różnych funkcji. Jako wodoodporny produkt stosowany na materac może zabezpieczać on przed zabrudzeniami, przenikaniem płynów czy niepotrzebnymi zniszczeniami, ale przede wszystkim ułatwia dbanie o czystość oraz higienę. Z kolei ochraniacz pod materac ogranicza zużywanie się pokrowca, będące skutkiem ocierania się o listwy stelaża.

Najbardziej wyspecjalizowany ochraniacz na materac wodoodporny wykonany jest z wysokojakościowych, odprowadzających wilgoć włókien. Wysoko zaawansowana technologia sprzyja znacznej absorpcji wilgoci, w związku z czym nie musimy się już obawiać zawilgocenia posłania rozlaną kawą. Zapewnia on jednocześnie niezbędny przepływ powietrza, a co za tym idzie zwiększa komfort snu. Produkty wodoodporne sprawdzają się również przy opiece nad dziećmi czy starszymi osobami.

Ochraniacz na materac posiada gumki w czterech rogach, co ułatwia jego stabilne umocowanie i uniemożliwia przesuwanie się produktu podczas spania.

Na stronie internetowej Comfort4u.eu oprócz ochraniaczy dostępne są także nakładki na materac (tzw. toper), których celem jest poprawienie komfortu snu.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Ochraniacze