fbpx

Ochraniacze

Ochraniacz na materac to dodatek, który spełnia szereg różnych funkcji. W ofercie Comforteo znajdziesz ochraniacz na łóżko, który może posłużyć jako wodoodporny produkt stosowany na materac. Taka ochrona na materac pozwoli zabezpieczać powierzchnię przed zabrudzeniami, przenikaniem płynów czy niepotrzebnymi zniszczeniami, ale przede wszystkim ułatwi dbanie o czystość oraz higienę. Z kolei podkład pod materac ogranicza zużywanie się pokrowca, będące skutkiem ocierania się o listwy stelaża.

Dlaczego warto wybrać ochraniacze na materac od Comforteo?

Najbardziej wyspecjalizowany podkład nieprzemakalny na materac wykonany jest z wysokojakościowych, odprowadzających wilgoć włókien. Wysoko zaawansowana technologia sprzyja znacznej absorpcji wilgoci, w związku z czym nie musimy się już obawiać zawilgocenia posłania rozlaną kawą, wodą czy sokiem. Tego rodzaju pokrowiec na materac nieprzemakalny zapewnia również niezbędny przepływ powietrza, a co za tym idzie zwiększa komfort snu. Ochraniacz wodoodporny sprawdza się także przy opiece nad dziećmi czy starszymi osobami.

Ochraniacz na materac jest nie tylko wodoszczelny, ale również przystosowany do różnego rodzaju materacy i wymiarów łóżek. Znajdziesz tu takie warianty jak 200×200, 180×200, 160×200, 140×200, 120×200, 100×200, 90×200 czy 80×200. Dodatkowo pokrowiec nieprzemakalny na materac posiada gumki w czterech rogach, co ułatwia jego stabilne umocowanie i uniemożliwia przesuwanie się produktu podczas spania.

Oferta Comforteo

Sklep internetowy z meblami oferuje nie tylko ochraniacze na materac, ale również nakładki (tzw. toppery), których celem jest poprawienie komfortu snu. Znajdziesz tu również stylowe meble tapicerowane, takie jak wygodne wersalki do salonu z funkcją spania, a także nowoczesne meble modułowe oraz przydatne akcesoria do łóżek. Zapraszamy!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Ochraniacze