fbpx

Materace piankowe

Produkty do spania z tej linii Comforteo są nie tylko wygodne, ale również innowacyjne. Materace piankowe wykonujemy z nowoczesnych i specjalistycznych pianek: termoelastyczych, wysokoelastycznych, lateksowych, żelowych oraz antybakteryjnych. Dzięki temu każdy może wybrać idealny piankowy materac, który precyzyjnie odpowie na indywidualne potrzeby.

Najlepsze materace piankowe do spania od Comforteo

Dlaczego warto wybrać nasze piankowe materace? Dzięki zastosowaniu różnego rodzaju wypełnień zaprojektowaliśmy wyroby odpowiadające wielu potrzebom oraz odmiennym stylom życia. Materac typu piankowy jest idealny do spania dla każdego! W naszej ofercie znajdują się materace do spania piankowe dla profesjonalnych sportowców i dla amatorów aktywnego stylu życia, alergików o wrażliwej skórze czy też dla osób skarżących się na przewlekłe bóle pleców i problemy z zasypianiem.

Jaki materac piankowy wybrać?

Wszystkie materace piankowe z tej kategorii charakteryzują się dużą elastycznością, co nie tylko decyduje o ich wysokim komforcie, ale też ułatwia ich transportowanie. Znajdziesz tu dwustronny materac piankowy w standardowych wymiarach: 100×200, 90×200, 120×200, 140×200, 160×200 oraz 180×200, które sprawdzą się w przypadku większości łóżek dostępnych na rynku, także tych pojedynczych.

Postaw na produkty od polskiej marki!

Materace, stelaże, akcesoria i meble tapicerowane producent Comforteo oferuje w korzystnych cenach oraz w wielu wariantach rozmiarowych czy kolorystycznych. Znajdziesz tu nie tylko wygodne i trwałe materace do spania piankowe, ale również łóżka tapicerowane z pojemnikiem na pościel lub nowoczesne łóżka kontynentalne utrzymane w luksusowej stylistyce. Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną, a także do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Materace piankowe

Filtry:

Wyświetlanie 16 wyników