fbpx

Fotel Gordon

Fotel, koło którego nie można przejść obojętnie. Kształt jego oparcia oraz charakterystyczne wcięcia przy podłokietnikach czynią go wyjątkowym. Jego niebanalny kształt podkreśli tkanina w wyrazistym kolorze.

1 618,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
Wybarwienie nóżek
Wybrano:
1 618,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-100 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Fotel Gordon idealnie wpasuje się do salonu, nadając mu bardziej nowoczesnego wyglądu. Oparcie, które przykuwa uwagę swoim zaokrąglonym kształtem zostało wypełnione wyprofilowanymi poduchami oparciowymi przymocowanymi na stałe. W połączeniu z dość głębokim siedziskiem wykonanym z połączenia sprężyn falistych i pianki wysokoelastycznej zapewnia najwyższy komfort siedzenia.

 

Fotel najlepiej prezentuje się w wyrazistych tkaninach, które podkreślają jego kształt oraz przeszycia. Całość została wykończona  drewnianymi nóżkami oraz kieszonką na podręczne przedmioty.

 

 

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: do 6 tygodni

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Zastosowanie sprężyn falistych typu B sprawia, że siedzisko jest wygodne w użytkowaniu poprzez jego sprężystość.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Piankę wysokoelastyczną cechuje wysoka sprężystość. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając liczne punkty podparcia. Dodatkowo cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza.

Wypełnienie siedziska

Pianka wysokoelastyczna, Sprężyny faliste

Dodatkowe właściwości (meble tapicerowane)

Poduchy przymocowane na stałe