fbpx

Nakładki

Chcesz zwiększyć komfort snu? Nakładki na materace to dodatkowa warstwa ochronna, która zapewnia wygodę i pozwala wyrównać powierzchnię materaca. Nakładka na łóżko, którą oferujemy stanowi warstwę wierzchnią dla materaca zasadniczego. Dzięki takiemu zabezpieczeniu materac posłuży dłużej, a w przypadku zastosowaniu na mniej wygodnych kanapach – wyrówna wszelkie nierówności ich powierzchni spania. Nakładka na łóżko do spania, zwana topperem, przyda się więc podczas popołudniowej drzemki.

Miękka nakładka ochronna na materac

Nakładka to rodzaj materaca nawierzchniowego, który doskonale nadaje się na różnego rodzaju powierzchnie. Topper na materac można traktować jako dodatek do tradycyjnego materaca w sytuacji, w której nie odpowiada Ci już rodzaj twardości oryginalnej powierzchni, ale nie chcesz decydować się jeszcze na zakup nowego artykułu. Co więcej, sprawdzi się na różnego rodzaju twardości – nakładka na twardy, miękki lub średni materac to coś, co znajdziesz w naszej ofercie. Nakładka materac nawierzchniowy może posłużyć również jako topper na kanapę, wersalkę czy sofę.

Nakładki na materace wykonuje się z pianki, lateksu bądź maty kokosowej. Wszystkie modele znakomicie dopasowują się do kształtu ciała i naturalnych krzywizn kręgosłupa, stanowiąc doskonałe źródło podparcia podczas wypoczynku. Materace nawierzchniowe są też łatwe w użytkowaniu, a z racji tego, że są lekkie i wykonane z pianek, można je z łatwością złożyć oraz schować.

Topper na łóżko i wiele więcej – sprawdź naszą ofertę

Sklep internetowy z meblami pozwala na swobodny wybór idealnie dopasowanych produktów, które wyróżniają się solidnym wykonaniem, przemyślanym designem oraz komfortowym użytkowaniem. W ofercie znajdziesz m.in. wygodne wersalki do salonu, stylowe meble tapicerowane, nowoczesne meble modułowe, a także przydatne akcesoria do łóżek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz kontaktu!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Nakładki