fbpx

Nakładka Wysokoelastyczna 4 cm

Wkład wykonany został  pianki wysokoelastycznej o wysokiej gęstości. Nakładka polecana wszystkim osobom, które chcą zwiększyć wygodę podczas snu i zadbać o zdrowie swoich pleców.

 

325,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
325,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Nakładka wysokoelastyczna dopełnia komfort zakupionego materaca, wzbogacając cechy posłania również o antyalergiczność i przewiewność, która chroni przez nadmiernym poceniem się podczas snu. Te unikalne właściwości zapewnia struktura wkładu nakładki, uzyskana dzięki specjalistycznym procesom produkcyjnych z użyciem bardzo niskich temperatur. Nakładka wysokoelastyczna zapewnia odpowiednie wsparcie naturalnych krzywizn kręgosłupa.

 

Nakładka wysokoelastyczna jest dostępna także w wariancie o wysokości 6 cm.

 

Termin realizacji: 14 dni

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Produkt dedykowany do użytkowania na stelażu elektrycznym

Produkt dedykowany do użytkowania na stelażu elektrycznym

Produkt bardzo dobrze sprawdzi się na stelażu elektrycznym. Dzięki takiemu połączeniu wzrasta komfort wypoczynku nie tylko podczas snu, ale też za dnia.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Produkt zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. Pomaga to zachować kręgosłupowi naturalną linię, a jednocześnie rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Rekomendowany każdemu, kto dba o zachowanie zdrowych pleców i chce zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek podczas snu.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, która pomoże zachować higienę i antyalergiczność posłania.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Dodatkowe właściwości materaca

Dla alergików, O właściwościach ortopedycznych

Twardość materaca

H3

Wysokość

4 cm

Rozmiar nakładki

80×200