fbpx

Orfeo – materac sprężynowy

Materac sprężynowy Orfeo o wysokości 23 cm zapewnia nie tylko stabilność, ale także komfortowy sen. Dzięki zastosowanym komponentom (sprężyny kieszeniowe High Adaptive, pianka wysokoelastyczna i lateks) materac Orfeo doskonale dopasowuje się do ciała, zapewniając odpowiednie podparcie dla każdej partii ciała. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących materaca o wysokim standardzie i wyjątkowym komforcie. 

*Regulamin promocji.

1 141,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
1 141,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-120 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Materac Orfeo to doskonałe połączenie innowacyjnych technologii i wysokiej jakości materiałów, zapewniające niezrównany komfort snu. Składa się z formatki sprężyn High Adaptive o grubości 14,5 cm, obustronnej warstwy filcu, warstwy lateksu o grubości 3 cm z jednej strony, warstwy pianki wysokoelastycznej o grubości 3 cm z drugiej strony. Całkowita wysokość materaca wynosi około 23 cm, a klasa twardości po obu stronach to H3.

 

Zastosowane w materacu Orfeo innowacyjne sprężyny High Adaptive działają niezależnie, zapewniając w ten sposób wiele punktów podparcia. Cechują się one również wysokim stopniem dopasowania do użytkownika, bez względu na jego wzrost czy pozycję, w której śpi.

 

Lateks jest materiałem, który dba o odpowiednie ułożenie kręgosłupa i zwiększa komfort codziennego odpoczynku. Dzięki temu  materac charakteryzuje się sprężystością, która wpływa na większy komfort codziennego odpoczynku. Radykalnie ogranicza też możliwości rozwoju roztoczy, grzybów i pleśni, co sprawia, że materac jest przyjazny alergikom.

 

Pianka wysokoelastyczna jest bardzo ceniona na rynku za komfort zbliżony do pianki lateksowej, oraz przewiewność i antyalergiczność.  Te unikalne właściwości zapewnia struktura uzyskana dzięki specjalistycznym procesom produkcyjnych z użyciem bardzo niskich temperatur.

 

Układ zróżnicowanych w ten sposób pianek po obu stronach tworzy popularny na naszym rynku system lato-zima, jednak nie wymagający implementowania takich surowców jak owcza wełna. To z kolei umożliwia zachowanie wartości antyalergicznych materaca i pranie pokrowca.

 

Materac Orfeo występuje w pokrowcu Master, wykonanym z nowej dzianiny pikowanej 300g z nową siatką 3D Progres i turkusowym zamkiem rozdzielczym. Pokrowiec posiada praktyczny zamek błyskawiczny na całym swoim obwodzie, który ułatwia jego zdejmowanie. Można go prać w temperaturze nawet do 60 st. C, co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/- 10%.

 

Gwarancja: 5 lat

 

Włókno klimatyzujące 300g

Włókno klimatyzujące 300g

Pokrowiec pikowany włóknem klimatyzującym o gęstości 300g. Wspomaga to wentylowanie materaca oraz daje dodatkowe uczucie miękkości.

Lato – zima

Lato – zima

Zróżnicowanie materiałów po obu stronach tworzy system lato – zima. Oznacza to, że strona „zima” akumuluje ciepło, natomiast strona „lato” posiada szczególne właściwości chłodzące.

Sprężyny kieszeniowe High Adaptive

Sprężyny kieszeniowe High Adaptive

Formatka składająca się z wysokich sprężyn kieszeniowych (14,5 cm), charakteryzujących się  jednolitą sprężystością na całej powierzchni. Dzięki temu materac zyskuje wysoki walor adaptacyjny wobec klientów o różnym wzroście, budowie ciała i preferencji co do pozycji spania.

Pianka lateksowa

Pianka lateksowa

Pianka lateksowa zawierająca w swoim składzie aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego. Cechuje ją niezwykła elastyczność i wiele punktów podparcia. Polecana osobom z bólami pleców oraz alergikom.

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części. Ułatwia to zdejmowanie pokrowca z materaca oraz pranie.

Właściwości antyalergiczne

Właściwości antyalergiczne

Materac polecany dla osób z alergiami. Niweluje gromadzenie się roztoczy i grzybów, przez co zwiększa higienę snu.

Właściwości antygrzybiczne

Właściwości antygrzybiczne

Materac posiada właściwości antygrzybiczne – zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni, przez co zwiększa higienę snu.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Materac posiada właściwości ortopedyczne. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, przez co pomaga zachować naturalną linię kręgosłupa, poprawia krążenie krwi oraz rozluźnia mięśnie. Polecany osobom w każdym wieku, cierpiącym na bezsenność czy bóle pleców.

Materac dwustronny

Materac dwustronny

Materac można użytkować z dwóch stron.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Możliwość prania pokrowca w temperaturze do 60˚C pomaga zachować higienę i właściwości antyalergiczne posłania.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Piankę wysokoelastyczną cechuje wysoka sprężystość. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając liczne punkty podparcia. Dodatkowo cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza.

Twardość materaca

H3

Wypełnienie Materaca

Sprężyny High Adaptive, Lateks, Pianka wysokoelastyczna

Dodatkowe właściwości materaca

Antygrzybiczny, Chłodzący, Ciepły, Dla alergików, O właściwościach ortopedycznych, Zamek dookoła materaca

Wysokość

23 cm

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200