fbpx

Flavio – wersja narożnika zamkniętego w promocji „Szybka Wysyłka”

Niezwykła wygoda i wiele wariantów ustawień. Jako mebel modułowy Flavio występuje w wielu ustawieniach. Tu prezentujemy ten model jako Narożnik Zamknięty, z obszerną otomaną i podłokietnikiem po jednej stronie. Flavio oczarowuje pięknym kształtem i finezyjnymi nóżkami, które nadają mu lekkości.

 

 

 

 

4 217,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
Wybór strony narożnika
Wybrano:
4 217,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-300 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Wielofunkcyjny mebel modułowy w klasycznym stylu, wyróżniający się „miękką” formą. Zaprezentowany w formie tzw. zamkniętej, która oferuje następujące zestawienie modułów: szeroki podłokietnik, sofa dwuosobowa z funkcją spania oraz otomana z oparciem i dużym pojemnikiem na pościel.

 

Funkcja spania rozkładana w bardzo prosty sposób przy pomocy automatu typu „delfin”. Cała powierzchnia spania posiada zbliżoną sprężystość.

 

Wypełnienie siedzisk to wypróbowana i ceniona kombinacja: sprężystej, trwałej pianki wysokoelastycznej oraz popularnych, wytrzymałych sprężyn falistych. Połączenie tych warstw zapewnia komfort użytkowania.

 

Nadzwyczaj wygodne, wielokomorowe poduchy oparciowe, z wkładem poliuretanowo-silikonowym. Są elastyczne i niezwykle odporne na odkształcenia.

Promocja „SZYBKA WYSYŁKA” polega na skróceniu terminu dostarczenia mebla do maksymalnie 4 tygodni od daty złożenia zamówienia.

Narożnik Flavio Zamknięty w tkaninie Vogue 16. Możliwe jest zamówienie tego narożnika w wersjach:

Wersja lewostronna, składająca się z modułów (L3F+L2F+R4) lub wersja prawostronna, składająca się z modułów (L4+L2F+R3F).

 

Gotowy produkt nie ma możliwości zmiany konfiguracji modułów.

Powierzchnia spania: 120 x 223 cm

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

Automat typu „delfin”

Automat typu „delfin”

Zastosowanie automatu typu „delfin” pozwala za pomocą dwóch ruchów rozłożyć funkcję spania. Spod siedziska wysuwana jest skrzynia, z której rozkładana jest funkcja spania.

Mebel z funkcją spania

Mebel z funkcją spania

Mebel wielofunkcyjny, wyposażony w funkcję spania.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Zastosowanie sprężyn falistych typu B sprawia, że siedzisko jest wygodne w użytkowaniu poprzez jego sprężystość.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Piankę wysokoelastyczną cechuje wysoka sprężystość. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając liczne punkty podparcia. Dodatkowo cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza.

Dostępne wersje stelaża

Pojemnik na pościel pojedynczy

Funkcja spania

Tak

Wypełnienie siedziska

Pianka poliuretanowa, Pianka wysokoelastyczna, Sprężyny faliste

Dodatkowe właściwości (meble tapicerowane)

Poduszka wielokomorowa, Wkład poduszek poliuretanowo-sylikonowy

Możesz lubić także…