fbpx

Oxygen Top

Wyjątkowa nakładka na materac o wysokości aż 9 cm. W jej wnętrzu zastosowano połączenie sprężyn kieszeniowych oraz pianki wysokoelastycznej.

1 118,00 

Rozmiar
1 118,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategoria:

Udostępnij:

Innowacyjna, wysoka nakładka, znakomicie uzupełniająca właściwości dotleniające materacy z grupy Oxygen. Jego rdzeń stanowi formatka niskich sprężyn kieszeniowych Top Pocket o wysokości 3,5 cm. W znaczący sposób przyczyniają się do uzyskania wielowarstwowej sprężystości progresywnej i właściwości relaksacyjnych w materacu. Sprężyny obustronnie zostały obłożone pianką wysokoelastyczną.

Pokrowiec wykonany został z unikalnej dzianiny o wysokiej gramaturze i wyposażonej w mikrokapsułki z tlenem. Pikowany włóknem klimatyzującym o wartości 200 g/m2. Dookoła zastosowano ozdobny, wykonany z tkaniny, granatowy border z białym logo Comforteo oraz biały zamek rozdzielczy. Możliwość prania w temperaturze do 60 st.C.

Gwarancja 3 lata

Mikrokapsułki z tlenem

Mikrokapsułki z tlenem

Pokrowiec posiada mikrokapsułki zawierające tlen. Podczas użytkowania materaca mikrokapsułki stopniowo uwalniają swoją zawartość.

Właściwości dotleniające

Właściwości dotleniające

Materac posiada unikalne właściwości dotleniające. Uzyskuje się je poprzez zwiększenie ilości tlenu w naszym otoczeniu oraz dzięki znacznemu usprawnieniu dostarczania go do wszystkich komórek ciała. Umożliwia to zastosowanie w materacu nisko-uciskowych sprężyn Smart–Pocket oraz pokrowca z mikrokapsułkami tlenu.

Właściwości relaksacyjne

Właściwości relaksacyjne

Materac posiada właściwości relaksacyjne. Odpowiednio dobrane warstwy materaca współpracują ze sobą, osiągając sprężystość progresywną. Ciało przyjemnie zagłębia się w materacu – stopniowo natrafia na kolejne warstwy, powodując całkowite rozluźnienie mięśni grzbietowych podczas snu. Uzyskany efekt sprzyja odstresowaniu.

Sprężyny Top-Pocket

Sprężyny Top-Pocket

Unikalny rodzaj sprężyn kieszeniowych o wysokości zaledwie 3,5 cm, używanych jako wkład do nakładki lub materacy jako uzupełnienie sprężyn kieszeniowych o typowej wysokości. W znaczący sposób przyczynia się do uzyskania wielowarstwowej sprężystości progresywnej i właściwości relaksacyjnych materaca.

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części. Ułatwia to zdejmowanie pokrowca z materaca oraz pranie.

Właściwości antyalergiczne

Właściwości antyalergiczne

Materac polecany dla osób z alergiami. Niweluje gromadzenie się roztoczy i grzybów, przez co zwiększa higienę snu.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Możliwość prania pokrowca w temperaturze do 60˚C pomaga zachować higienę i właściwości antyalergiczne posłania.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Piankę wysokoelastyczną cechuje wysoka sprężystość. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając liczne punkty podparcia. Dodatkowo cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza.