fbpx

Oxygen Top

Wyjątkowa nakładka na materac o wysokości aż 9 cm. W jej wnętrzu zastosowano połączenie sprężyn kieszeniowych oraz pianki wysokoelastycznej.

1 118,00 

Rozmiar
1 118,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategoria:

Udostępnij:

Innowacyjna, wysoka nakładka, znakomicie uzupełniająca właściwości dotleniające materacy z grupy Oxygen. Jego rdzeń stanowi formatka niskich sprężyn kieszeniowych Top Pocket o wysokości 3,5 cm. W znaczący sposób przyczyniają się do uzyskania wielowarstwowej sprężystości progresywnej i właściwości relaksacyjnych w materacu. Sprężyny obustronnie zostały obłożone pianką wysokoelastyczną.

Pokrowiec wykonany został z unikalnej dzianiny o wysokiej gramaturze i wyposażonej w mikrokapsułki z tlenem. Pikowany włóknem klimatyzującym o wartości 200 g/m2. Dookoła zastosowano ozdobny, wykonany z tkaniny, granatowy border z białym logo Comforteo oraz biały zamek rozdzielczy. Możliwość prania w temperaturze do 60 st.C.

Gwarancja 3 lata

Mikrokapsułki z tlenem

Mikrokapsułki z tlenem

Pokrowiec posiada mikrokapsułki zawierające tlen. Podczas użytkowania materaca mikrokapsułki stopniowo uwalniają swoją zawartość.

Właściwości dotleniające

Dobre dotlenienie zależy zarówno od ilości tlenu w naszym otoczeniu, jak również od sprawnego dostarczania go do wszystkich komórek – a zwłaszcza do mózgu. Dlatego materac o właściwościach dotleniających powinien ułatwiać pozyskiwanie tlenu przez organizm (np. zwiększać jego obecność wokół nas), a także ułatwiać jego dystrybucję po całym ciele dzięki nisko-uciskowym sprężynom i piankom. 

Na rynku nie ma obecnie innej metody spełnienia wymogów powyższej definicji niż zastosowanie w materacu jednocześnie nisko-uciskowych sprężyn Smart Pocket oraz pokrowca z Mikrokapsułkami tlenu.

Właściwości relaksacyjne

Dostarczają uczucia ulgi zarówno dla ciała jak też dla psychiki. Wynika to z odpowiednio dobranego układu wielu warstw, ułożonych tak, aby osiągnąć sprężystość progresywną (najmiększe u góry, najtwardsze na dole). Powoduje to, że ciało do pewnego momentu zagłębia się przyjemnie w materacu, stopniowo natrafiając na sprężystsze, a następnie twardsze podparcie. Uzyskany efekt sprzyja odstresowaniu.

Sprężyny Top-Pocket

Sprężyny Top-Pocket

Dodatkowa warstwa sprężyn kieszeniowych Top Pocket o wysokości zaledwie 3,5 cm która, znakomicie uzupełnia komfort spania

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek umożliwia bezproblemowe zdjęcie pokrowca i tymczasowe rozdzielenie go na dwie osobne części. To rozwiązanie ułatwia wypranie pokrowca w domowej pralce, zwłaszcza w przypadku materacy o dużych rozmiarach.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, która pomoże zachować higienę i antyalergiczność posłania.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.