fbpx

Oxygen Max – materac sprężynowy

Bardzo wysoki materac o innowacyjnych właściwościach dotleniających oraz nisko-uciskowych. Dwupoziomowy układ sprężyn zapewnia najwyższy komfort snu.

2 845,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
2 845,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Innowacyjny, wysoki materac o właściwościach dotleniających. Jego rdzeń stanowi formatka wysokich, nowych na polskim rynku i nisko-uciskowych sprężyn kieszeniowych Smart Pocket o wysokości aż 18 cm. Dzięki innowacyjnemu wykonaniu uzyskują unikalny efekt niskiej uciskowości, co jest jednym z dwóch kluczowych czynników dla osiągnięcia właściwości dotleniających materaca. Z jednej strony zastosowano dodatkową warstwę sprężyn kieszeniowych Top Pocket o wysokości zaledwie 3,5 cm, znakomicie uzupełniających komfort spania i tworzące w ten sposób dwupoziomowy układ sprężyn.

Pomiędzy formatkami sprężyn oraz pomiędzy Smart Pocket a pianką zostały zastosowane przekładki filcowe. Od strony Top Pocket użyto  bardzo nowoczesnej, sprężystej i wytrzymałej pianki wysokoelastycznej Tiger o oryginalnym wyglądzie przypominającym ubarwienie tygrysa. Charakterystyczne dla niej jest znakomite dopasowanie do ciała, sprężystość, ale równeiż szczególna wytrzymałość. Od strony Smart Pocket zastosowano piankę Wysokoelastyczną 3cm.

Pokrowiec wykonany został z unikalnej dzianiny o wysokiej gramaturze i wyposażonej w mikrokapsułki z tlenem. Pikowany włóknem klimatyzującym o wartości 200 g/m2. Dookoła zastosowano ozdobny, wykonany z tkaniny, biały border z granatowym logo Comforteo oraz biały zamek rozdzielczy 360st. Możliwość prania w temperaturze do 60 st.C.

Gwarancja 7 lat

Czas realizacji: do 14 dni

Mikrokapsułki z tlenem

Mikrokapsułki z tlenem

Pokrowiec posiada mikrokapsułki zawierające tlen. Podczas użytkowania materaca mikrokapsułki stopniowo uwalniają swoją zawartość.

Sprężyny Smart Pocket

Sprężyny Smart Pocket

Nowoczesne sprężyny kieszeniowe o wysokości 18 cm. Dzięki innowacyjnemu wykonaniu uzyskują unikalny efekt niskiej uciskowości, co jest jednym z dwóch kluczowych czynników dla osiągnięcia Właściwości dotleniających materaca.

Niska uciskowość

Niska uciskowość

Szczególna cecha sprężyn kieszeniowych typu Smart Pocket. Polega ona inteligentnym reagowaniu na siłę nacisku – im mocniejszy nacisk tym mniejszy opór. W rezultacie te partie ciała, które  bardziej zagłębiają się w materac (np. biodra czy barki) nie są narażone na wzmożone uciskanie. Umożliwia to swobodny przepływ krwi w całym organizmie, co wspomaga dotlenianie mięśni i mózgu.

Inteligentne dopasowanie

Inteligentne dopasowanie

Materac posiada innowacyjne sprężyny kieszeniowe, które dzięki swojej nowoczesnej budowie w inteligentny sposób dopasowuje się do każdego użytkownika, bez względu na wzrost i preferowaną pozycję spania.

Właściwości dotleniające

Właściwości dotleniające

Materac posiada unikalne właściwości dotleniające. Uzyskuje się je poprzez zwiększenie ilości tlenu w naszym otoczeniu oraz dzięki znacznemu usprawnieniu dostarczania go do wszystkich komórek ciała. Umożliwia to zastosowanie w materacu nisko-uciskowych sprężyn Smart–Pocket oraz pokrowca z mikrokapsułkami tlenu.

Właściwości relaksacyjne

Właściwości relaksacyjne

Materac posiada właściwości relaksacyjne. Odpowiednio dobrane warstwy materaca współpracują ze sobą, osiągając sprężystość progresywną. Ciało przyjemnie zagłębia się w materacu – stopniowo natrafia na kolejne warstwy, powodując całkowite rozluźnienie mięśni grzbietowych podczas snu. Uzyskany efekt sprzyja odstresowaniu.

Sprężyny Top-Pocket

Sprężyny Top-Pocket

Unikalny rodzaj sprężyn kieszeniowych o wysokości zaledwie 3,5 cm, używanych jako wkład do nakładki lub materacy jako uzupełnienie sprężyn kieszeniowych o typowej wysokości. W znaczący sposób przyczynia się do uzyskania wielowarstwowej sprężystości progresywnej i właściwości relaksacyjnych materaca.

Pianka Tiger

Pianka Tiger

Innowacyjna pianka o wysokiej gęstości i oryginalnym wyglądzie, uzyskująca rewelacyjne wyniki pod względem elastyczności, trwałości i przewiewności.
Znakomicie wspiera cechę niskiej uciskowości sprężyn Smart–Pocket oraz właściwości dotleniających materaca.

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części. Ułatwia to zdejmowanie pokrowca z materaca oraz pranie.

Dwupoziomowy układ sprężyn

Dwupoziomowy układ sprężyn

Zastosowano połączenie dwóch rodzajów sprężyn w ramach jednego układu. Uzyskano dzięki temu sprężystość progresywną, co z kolei wspiera właściwości relaksacyjne.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe zbudowane z wytrzymałych i cichych sprężyn. Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracuje niezależnie od pozostałych. W efekcie otrzymujemy znakomite podparcie ciała.

Właściwości antyalergiczne

Właściwości antyalergiczne

Materac polecany dla osób z alergiami. Niweluje gromadzenie się roztoczy i grzybów, przez co zwiększa higienę snu.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Materac posiada właściwości ortopedyczne. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, przez co pomaga zachować naturalną linię kręgosłupa, poprawia krążenie krwi oraz rozluźnia mięśnie. Polecany osobom w każdym wieku, cierpiącym na bezsenność czy bóle pleców.

Materac dwustronny

Materac dwustronny

Materac można użytkować z dwóch stron.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Możliwość prania pokrowca w temperaturze do 60˚C pomaga zachować higienę i właściwości antyalergiczne posłania.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Piankę wysokoelastyczną cechuje wysoka sprężystość. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając liczne punkty podparcia. Dodatkowo cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza.

Twardość materaca

H2, H3

Wypełnienie Materaca

Pianka Tiger, Sprężyna Top-Pocket, Pianka wysokoelastyczna, Sprężyna kieszeniowa

Dodatkowe właściwości materaca

Inteligentne dopasowanie, Niska uciskowość, Szczególna prozdrowotność, Właściwości dotleniające, Właściwości relaksacyjne, Długi okres gwarancji, Nowość, Taśma 3D lub ozdobna, Zamek dookoła materaca

Wysokość

29 cm

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200

Możesz lubić także…