fbpx

Oxygen Fresh – materac sprężynowy

Innowacyjny, wysoki materac prozdrowotny. Odpowiednio dobrane komponenty dają efekt niskiej uciskowości oraz wykazują właściwości dotleniające organizm.

1 681,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
1 681,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Rdzeń materaca stanowi formatka wysokich, nowych na polskim rynku i nisko-uciskowych sprężyn kieszeniowych Smart Pocket o wysokości aż 18 cm. Dzięki innowacyjnemu wykonaniu uzyskują unikalny efekt niskiej uciskowości, co jest jednym z dwóch kluczowych czynników dla osiągnięcia właściwości dotleniających materaca.

Sprężyny obustronnie zostały obłożone przekładką filcową, a następnie wysokoelastyczną pianką Antybakteryjną. To komponent, który pokochają osoby ceniące przedmioty codziennego użytku z właściwościami prozdrowotnymi. Pianka antybakteryjna wspomaga ochronę przeciw bakteriom.

Pokrowiec wykonany został z unikalnej dzianiny o wysokiej gramaturze i wyposażonej w mikrokapsułki z tlenem. Podczas użytkowania materaca mikrokapsułki stopniowo uwalniają swoją zawartość. Dookoła zastosowano biały zamek rozdzielczy 360st. Możliwość prania w temperaturze do 60 st.C., dzięki czemu możemy usunąć nie tylko zabrudzenia, ale również roztocza i inne alergeny.

Gwarancja 3 lata

Czas realizacji: do 14 dni

Mikrokapsułki z tlenem

Mikrokapsułki z tlenem

Pokrowiec posiada mikrokapsułki zawierające tlen. Podczas użytkowania materaca mikrokapsułki stopniowo uwalniają swoją zawartość.

Sprężyny Smart Pocket

Sprężyny Smart Pocket

Nowoczesne sprężyny kieszeniowe o wysokości 18 cm. Dzięki innowacyjnemu wykonaniu uzyskują unikalny efekt niskiej uciskowości, co jest jednym z dwóch kluczowych czynników dla osiągnięcia Właściwości dotleniających materaca.

Niska uciskowość

Niska uciskowość

Szczególna cecha sprężyn kieszeniowych typu Smart Pocket. Polega ona inteligentnym reagowaniu na siłę nacisku – im mocniejszy nacisk tym mniejszy opór. W rezultacie te partie ciała, które  bardziej zagłębiają się w materac (np. biodra czy barki) nie są narażone na wzmożone uciskanie. Umożliwia to swobodny przepływ krwi w całym organizmie, co wspomaga dotlenianie mięśni i mózgu.

Szczególna prozdrowotność

Wyróżnia się wyjątkowymi cechami, sprzyjającymi rehabilitacji osób z problemami kręgosłupa.

Inteligentne dopasowanie

Materac posiada innowacyjne sprężyny kieszeniowe, które dzięki swojej nowoczesnej budowie w inteligentny sposób dopasowuje się do każdego użytkownika, bez względu na wzrost i preferowaną pozycję spania.

Właściwości dotleniające

Dobre dotlenienie zależy zarówno od ilości tlenu w naszym otoczeniu, jak również od sprawnego dostarczania go do wszystkich komórek – a zwłaszcza do mózgu. Dlatego materac o właściwościach dotleniających powinien ułatwiać pozyskiwanie tlenu przez organizm (np. zwiększać jego obecność wokół nas), a także ułatwiać jego dystrybucję po całym ciele dzięki nisko-uciskowym sprężynom i piankom. 

Na rynku nie ma obecnie innej metody spełnienia wymogów powyższej definicji niż zastosowanie w materacu jednocześnie nisko-uciskowych sprężyn Smart Pocket oraz pokrowca z Mikrokapsułkami tlenu.

Taśma wentylacyjna 3D

Taśma wentylacyjna 3D

W produkcie zastosowano przewiewną taśmę 3D, która zapewnia odpowiednią wentylację materaca oraz wspomaga jego działanie antyalergiczne.

Pianka antybakteryjna

Pianka antybakteryjna

Innowacyjna pianka to komponent, który pokochają osoby ceniące przedmioty codziennego użytku z właściwościami prozdrowotnymi. Pianka antybakteryjna wspomaga ochronę przeciw bakteriom i stanowi znakomite uzupełnienie codziennych starań o dobre samopoczucie.

Właściwości chłodzące

Właściwości chłodzące

Produkt z innowacyjną strukturą, która w trakcie użytkowania pozwala odczuć subtelne uczucie „ochłodzenia”.

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek umożliwia bezproblemowe zdjęcie pokrowca i tymczasowe rozdzielenie go na dwie osobne części. To rozwiązanie ułatwia wypranie pokrowca w domowej pralce, zwłaszcza w przypadku materacy o dużych rozmiarach.

Sprężyny multipocket

Sprężyny multipocket

Każda ze sprężyn jest umieszczona w oddzielnej kieszonce – pracuje niezależnie od pozostałych. Wersja multipocket to aż 508 sprężyn/m2. Dzięki temu produkt posiada niezwykle dużo punktów podparcia dla całego ciała i zapewnia właściwe podparcie kręgosłupa.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. To z kolei redukuje potencjalne uciski, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd

Szczególnie piękne wykończenie materaca. W produkcie zastosowano dodatkowe elementy podnoszące znacząco walory wizualne całości. Materace wyróżnione tą cechą polecane są zwłaszcza do tych sypialni, które oprócz funkcji wypoczynkowej mają też za zadanie cieszyć oko i podnosić prestiż.

Twardość materaca

H3

Wypełnienie Materaca

Pianka antybakteryjna, Sprężyna kieszeniowa

Dodatkowe właściwości materaca

Długi okres gwarancji, Nowość, Taśma 3D lub ozdobna, Zamek dookoła materaca

Wysokość

26 cm

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200