fbpx

Poduszka Gelax

Poduszka z innowacyjnej pianki Gelax charakteryzuje się znakomitą przewiewnością i elastycznością. W połączeniu z wybitnymi właściwościami antybakteryjnymi tworzy to produkt przeznaczony dla osób prowadzących szeroko rozumiany zdrowy tryb życia: od dbania o higienę, przez aktywność fizyczną, aż po uprawianie profesjonalnego sportu.

 

331,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-30 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Poduszka Gelax to rozwiązanie, które pozytywnie wpływa na regenerację. Dlatego znakomicie nadaje się dla wszystkich wielbicieli aktywnego stylu życia – zarówno wśród amatorów, jak i osób zajmujących się profesjonalnym sportem.

 

Wkład poduszki tworzy innowacyjna pianka Gelax. Łączy ona właściwości żelu, sprężystość i przewiewność pianki wysokoelastycznej z efektem przyjemnego „otulania” pianki termoelastycznej. Poduszka dopasowuje się do naturalnego ułożenia głowy, zapewnia doskonałe podparcie kręgów szyjnych i odpowiednie krążenie krwi, pozwala rozluźnić i zrelaksować mięśnie. Ta cecha jest skutecznie uzupełniana przez specjalistycznie wykonany profil poduszki. Co więcej, struktura poduszki Gelax gwarantuje wysoki stopień przewiewności, dzięki czemu przynosi ulgę w gorące noce lub też  po wieczornym treningu.

 

Stylowy pokrowiec Silver, w strukturze którego znajdują się jony srebra, zapewnia również działanie antybakteryjne i antyalergiczne. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60 st. C.

  

Wymiary: 38 cm x 60 cm

Wysokość: 11 cm

 

Pianka Gelax

Pianka Gelax

Produkt zawiera innowacyjną piankę Gelax, która łączy właściwości pianki żelowej, pianki wysokoelastycznej (elastyczność oraz przewiewność ), a także właściwości pianki termoelastycznej (świetne dopasowanie do kształtu ciała).

Długa żywotność

Długa żywotność

Prawidłowe użytkowanie pozwoli cieszyć się pełnowartościowymi właściwościami produktu przez długie lata. Długa żywotność materaca oznacza też znaczące zredukowanie jego kosztów zakupu w skali dłuższych okresów czasu (np. może to oznaczać, że na przestrzeni X lat materac o długiej żywotności został wymieniony tylko raz, podczas gdy inne materace musiały być wymienione 2- 3-, albo 4-krotnie).

Właściwości chłodzące

Właściwości chłodzące

Produkt z innowacyjną strukturą, która w trakcie użytkowania pozwala odczuć subtelne uczucie „ochłodzenia”.

Redukcja nacisku

Redukcja nacisku

Właściwości produktu przyczyniają się do redukcji nacisku na kręgosłup i naczynia krwionośne. Dzięki temu sen ma korzystny wpływ na zdrowie układu nerwowego oraz układu krążenia.

Ergonomiczny kształt

Ergonomiczny kształt

Kształty umożliwiający najwyższy komfort wypoczynku. Profilowany wkład pozwala utrzymać odcinek szyjny i głowę w naturalnej pozycji.