fbpx

Poduszka Gelax

Poduszka z innowacyjnej pianki Gelax charakteryzuje się znakomitą przewiewnością i elastycznością. W połączeniu z wybitnymi właściwościami antybakteryjnymi tworzy to produkt przeznaczony dla osób prowadzących szeroko rozumiany zdrowy tryb życia: od dbania o higienę, przez aktywność fizyczną, aż po uprawianie profesjonalnego sportu.

 

331,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-30 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Poduszka Gelax to rozwiązanie, które pozytywnie wpływa na regenerację. Dlatego znakomicie nadaje się dla wszystkich wielbicieli aktywnego stylu życia – zarówno wśród amatorów, jak i osób zajmujących się profesjonalnym sportem.

 

Wkład poduszki tworzy innowacyjna pianka Gelax. Łączy ona właściwości żelu, sprężystość i przewiewność pianki wysokoelastycznej z efektem przyjemnego „otulania” pianki termoelastycznej. Poduszka dopasowuje się do naturalnego ułożenia głowy, zapewnia doskonałe podparcie kręgów szyjnych i odpowiednie krążenie krwi, pozwala rozluźnić i zrelaksować mięśnie. Ta cecha jest skutecznie uzupełniana przez specjalistycznie wykonany profil poduszki. Co więcej, struktura poduszki Gelax gwarantuje wysoki stopień przewiewności, dzięki czemu przynosi ulgę w gorące noce lub też  po wieczornym treningu.

 

Stylowy pokrowiec Silver, w strukturze którego znajdują się jony srebra, zapewnia również działanie antybakteryjne i antyalergiczne. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60 st. C.

  

Wymiary: 38 cm x 60 cm

Wysokość: 11 cm

 

Pianka Gelax

Pianka Gelax

Innowacyjna pianka, łącząca w sobie właściwości żelu, pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej. Cechuje ją przewiewność, elastyczność oraz doskonałe dopasowanie do kształtu ciała.

Właściwości chłodzące

Właściwości chłodzące

Produkt posiada szczególne właściwości chłodzące.