fbpx

Fotel Nadia

Stylowy fotel, z pięknymi, harmonijnymi przeszyciami i wygodnym siedziskiem – idealny wybór dla osób ceniących sobie błogi wypoczynek.

1 525,00 

Tkanina:
Wybrano:
Wybarwienia nóżek
Wybrano:
1 525,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-100 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Klasyczna bryła w połączeniu z eleganckimi, wysokimi nóżkami sprawia, że fotel Nadia nada szyku każdemu wnętrzu. Wypełnienie siedziska tworzą elastyczna pianka poliuretanowa i sprężyny faliste. Tworzy piękny komplet z  wersalką, ale także bez problemu sprawdzi się jako samodzielny mebel.

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4 – 6 tygodni

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Produkt zawiera znane i cenione sprężyny faliste, charakteryzujące się  wężykowatym kształtem. Dzięki połączeniu ich z wysokogatunkowymi piankami możliwe jest uzyskanie trwałości i komfortu.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Wypełnienie siedziska

Pianka poliuretanowa, Sprężyny faliste

Możesz lubić także…