fbpx

Stelaż regulowany

Solidne i profesjonalne rozwiązanie z ręcznie regulowanym podgłówkiem. Stelaż regulowany można z powodzeniem zastosować przy dowolnym rodzaju materaca – z wyjątkiem materacy bonellowych.

397,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
397,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategoria:

Udostępnij:

Stelaż regulowany to wytrzymałe i funkcjonalne rozwiązanie. Umożliwia ręczne podnoszenie zagłówka. Co więcej, można również regulować twardość w środkowej części stelaża, co pozwala uzyskać 3-polowy układ twardości. Ta cecha wspomaga materac w jego skutecznym dopasowaniu się do kształtu ciała użytkownika i pomaga zapewnić właściwe podparcie kręgosłupa na wszystkich odcinkach.

 

Konstrukcja stelaża została wykonana z solidnych listew sprężynujących z drewna bukowego, umieszczonych w elastycznych, gumowych uchwytach

 

Stelaż regulowany uzupełnia komfort snu i znacznie wydłuża żywotność materaca. Nadaje się dla materacy piankowych, wysokoelastycznych, lateksowych, kieszeniowych oraz multipocket.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej.