fbpx

Solar Wind

Wysoki, dwustronny i średnio twardy materac o właściwościach prozdrowotnych. Polecany osobom z bólami kręgosłupa, zmagającym się z częstymi infekcjami oraz tym, którzy szczególnie dbają o zdrowie i higienę snu.

1 095,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Wybrano:
1 095,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Materac o wysokości aż 22 cm. Posiada szczególne właściwości prozdrowotne. W jego wnętrzu zastosowano innowacyjne sprężyny High Adaptive. Każda z tych sprężyn działa niezależnie, zapewniając w ten sposób wiele punktów podparcia. Cechują się one również wysokim stopniem dopasowania do użytkownika, bez względu na jego wzrost czy pozycję, w której śpi.

Sprężyny High Adaptive zostały obustronnie obłożone płytą pianki antybakteryjnej, która podnosi walory zdrowotne i higieniczne tego modelu. To komponent, który pokochają osoby ceniące przedmioty codziennego użytku z właściwościami prozdrowotnymi. Pianka antybakteryjna wspomaga ochronę przeciw bakteriom.

Zastosowany pokrowiec został wykonany z przewiewnej dzianiny Aero pikowanej włóknem klimatyzującym w ilości 200g/m2. Dookoła umieszczona została bardzo szeroka siatka wentylująca (aż 13 cm) o oryginalnym wyglądzie, a także zamek rozdzielczy 360st. w kolorze pomarańczowym. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60 st.C., dzięki czemu możemy usunąć nie tylko zabrudzenia, ale również roztocza i inne alergeny.

Czas realizacji: do 14 dni

Pianka antybakteryjna

Pianka antybakteryjna

Innowacyjna pianka to komponent, który pokochają osoby ceniące przedmioty codziennego użytku z właściwościami prozdrowotnymi. Pianka antybakteryjna wspomaga ochronę przeciw bakteriom i stanowi znakomite uzupełnienie codziennych starań o dobre samopoczucie.

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek umożliwia bezproblemowe zdjęcie pokrowca i tymczasowe rozdzielenie go na dwie osobne części. To rozwiązanie ułatwia wypranie pokrowca w domowej pralce, zwłaszcza w przypadku materacy o dużych rozmiarach.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd

Szczególnie piękne wykończenie materaca. W produkcie zastosowano dodatkowe elementy podnoszące znacząco walory wizualne całości. Materace wyróżnione tą cechą polecane są zwłaszcza do tych sypialni, które oprócz funkcji wypoczynkowej mają też za zadanie cieszyć oko i podnosić prestiż.

Twardość materaca

H2

Wypełnienie Materaca

Sprężyny High Adaptive, Pianka antybakteryjna

Dodatkowe właściwości materaca

Antygrzybiczny, Ciepły, Taśma 3D lub ozdobna, Zamek dookoła materaca

Wysokość

22 cm