fbpx

Red Planet

Materac o szczególnych właściwościach prozdrowotnych. Polecany osobom z bólami kręgosłupa oraz zmagającym się z alergiami.

1 330,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Wybrano:
1 330,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Materac o wysokości aż 22 cm. Wyróżniają go wyjątkowe właściwości prozdrowotne. W jego wnętrzu zastosowano innowacyjne sprężyny High Adaptive. Każda z tych sprężyn działa niezależnie, zapewniając w ten sposób wiele punktów podparcia na każdym odcinku ciała. Cechują się one również wysokim stopniem dopasowania do użytkownika, bez względu na jego wzrost czy pozycję, w której śpi.

Formatka sprężyn została obustronnie obłożona płytami lateksu, które w swoim składzie posiadają aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego. Lateks jest materiałem, który dba o odpowiednie ułożenie kręgosłupa i zwiększa komfort codziennego odpoczynku. Dzięki temu  materac charakteryzuje się sprężystością, która wpływa na większy komfort codziennego odpoczynku. Radykalnie ogranicza też możliwości rozwoju roztoczy, grzybów i pleśni, co sprawia, że materac jest przyjazny alergikom.

W materacu Red Planet zastosowano pokrowiec wykonany z przewiewnej dzianiny Aero. Dookoła zastosowano szeroką na 13 cm siatkę, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Charakterystyczny dla tego modelu jest zamek 360st. w kolorze czerwonym, który umożliwia w łatwy sposób ściągnięcie pokrowca. Możliwość prania w temperaturze do 60st. umożliwia usunięcie zabrudzeń oraz eliminuje roztacza z jego wnętrza.

Czas realizacji: do 14 dni

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek umożliwia bezproblemowe zdjęcie pokrowca i tymczasowe rozdzielenie go na dwie osobne części. To rozwiązanie ułatwia wypranie pokrowca w domowej pralce, zwłaszcza w przypadku materacy o dużych rozmiarach.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd

Szczególnie piękne wykończenie materaca. W produkcie zastosowano dodatkowe elementy podnoszące znacząco walory wizualne całości. Materace wyróżnione tą cechą polecane są zwłaszcza do tych sypialni, które oprócz funkcji wypoczynkowej mają też za zadanie cieszyć oko i podnosić prestiż.

Twardość materaca

H2

Wypełnienie Materaca

Sprężyny High Adaptive, Pianka Komfort, Sprężyna kieszeniowa

Dodatkowe właściwości materaca

Ciepły, Taśma 3D lub ozdobna, Zamek dookoła materaca

Wysokość

22 cm