fbpx

Poduszka Creative

Ergonomiczne profilowanie zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgów szyjnych. Poduszka Creative została wykonana z wysokiej jakości lateksu, dzięki czemu polecana jest przede wszystkim osobom poszukującym solidnego, sprężystego podparcia pod głową, jak też alergikom.

282,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-30 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Poduszka Creative zapewnia komfort głębokiego snu i doskonałe właściwości antyalergiczne. Profilowany i elastyczny wkład z wysokiej jakości lateksu z zawartością naturalnego mleczka kauczukowego, zapewnia wiele punktów podparcia dla kręgów szyjnych. Co więcej, redukuje nacisk na naczynia krwionośne i kręgosłup, pozwala zrelaksować i zregenerować mięśnie. Lateks radykalnie ogranicza możliwość rozwoju grzybów, pleśni i roztoczy, co sprawia, że Creative to produkt, który świetnie sprawdzi się w sypialniach alergików. Poduszka jest sprężysta, a przy tym nie za miękka.

 

Poduszka Creative występuje w wytrzymałym i miłym pokrowcu Primo, który można prać w temperaturze 60 st. C.

 

Produkt z certyfikatem Euro-Latex, jednym z najbardziej restrykcyjnych atestów ekologicznych na świecie. Gwarantuje, że poduszka jest bezpieczna, zdrowa, antyalergiczna i bardzo wygodna. Przy prawidłowym użytkowaniu produkt jest trwały i przez wiele lat zachowuje swoje właściwości.

 

Wymiary: 68 cm x 43 cm

Wysokość: 14 cm