fbpx

Poduszka Active

Poduszka Active to wyjątkowy komfort, swobodna cyrkulacja powietrza oraz doskonałe właściwości antyalergiczne. Polecana szczególnie osobom aktywnym i wrażliwym na alergie.

 

253,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-30 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Strukturę poduszki stanowi lateks, zawierający 20% naturalnego mleczka kauczukowego. Zastosowany w nim wyjątkowy system otworów sprawia, że jest on dużo bardziej przewiewny od innych lateksów na rynku. Poduszka charakteryzuje się dobrą elastycznością, dzięki czemu zapewnia wiele punktów podparcia dla kręgów szyjnych oraz redukuje nacisk na naczynia krwionośne. Dodatkową zaletą użytego w poduszce lateksu są jego właściwości antyalergiczne, dzięki którym radykalnie ogranicza on możliwości rozwoju grzybów, pleśni i roztoczy.

 

Poduszka Active występuje w niepikowanym pokrowcu Primo. Jest on bardzo przyjemny w dotyku, przewiewny i funkcjonalny – można go prać w temperaturze do 60 st. C.

 

Poduszka Active polecana jest szczególnie osobom aktywnym i wrażliwym na alergie. Produkt z certyfikatem Euro-Latex, jednym z najbardziej restrykcyjnych atestów ekologicznych na świecie.

 

Wymiary: 70 cm x 42 cm

Wysokość: 11 cm