fbpx

Poduszka Active

Poduszka Active to wyjątkowy komfort, swobodna cyrkulacja powietrza oraz doskonałe właściwości antyalergiczne. Polecana szczególnie osobom aktywnym i wrażliwym na alergie.

 

253,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-30 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Strukturę poduszki stanowi lateks, zawierający 20% naturalnego mleczka kauczukowego. Zastosowany w nim wyjątkowy system otworów sprawia, że jest on dużo bardziej przewiewny od innych lateksów na rynku. Poduszka charakteryzuje się dobrą elastycznością, dzięki czemu zapewnia wiele punktów podparcia dla kręgów szyjnych oraz redukuje nacisk na naczynia krwionośne. Dodatkową zaletą użytego w poduszce lateksu są jego właściwości antyalergiczne, dzięki którym radykalnie ogranicza on możliwości rozwoju grzybów, pleśni i roztoczy.

 

Poduszka Active występuje w niepikowanym pokrowcu Primo. Jest on bardzo przyjemny w dotyku, przewiewny i funkcjonalny – można go prać w temperaturze do 60 st. C.

 

Poduszka Active polecana jest szczególnie osobom aktywnym i wrażliwym na alergie. Produkt z certyfikatem Euro-Latex, jednym z najbardziej restrykcyjnych atestów ekologicznych na świecie.

 

Wymiary: 70 cm x 42 cm

Wysokość: 11 cm

Pokrowiec Primo

Pokrowiec Primo

Uniwersalny i niezwykle funkcjonalny pokrowiec z praktycznym zamkiem na całym obwodzie. Jest miękki i bardzo przyjemny w dotyku.

Euro-Latex

Euro-Latex

Produkt posiadający certyfikat Euro-Latex – jeden z najbardziej restrykcyjnych atestów ekologicznych na świecie. Produkty oznaczone tym znakiem są bezpieczne, zdrowe, antyalergiczne i wygodne.

Naturalny Lateks

Naturalny Lateks

Lateks zawiera aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego.

Redukcja nacisku

Redukcja nacisku

Właściwości produktu przyczyniają się do redukcji nacisku na kręgosłup i naczynia krwionośne. Dzięki temu sen ma korzystny wpływ na zdrowie układu nerwowego oraz układu krążenia.