fbpx

Ochraniacz Wodoodporny Tencel 100×200

Ochraniacz stworzony z myślą o osobach, które spędzają w łóżkach znacznie więcej czasu niż przeciętnie. Produkt ten jest polecany m.in. dzieciom, seniorom, a także osobom, które mają trudności z utrzymaniem moczu podczas snu. Ponadto świetnie sprawdzi się w pensjonatach i hotelach.

242,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-30 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Ochraniacz wodoodporny Tencel to doskonała ochrona materaca przez płynami. Z jednej strony  wykonany został ze specjalistycznego materiału wodoodpornego,  zapewniającego jednocześnie przepuszczalność powietrza.. Sprawia on, że rozlany płyn nie przedostaje się do materaca, ale nie ogranicza przy tym jego właściwości „oddychających”.

 

Po drugiej stronie umieszczono renomowaną dzianinę Tencel – delikatną, przyjemną w dotyku i mocną, ale przede wszystkim znakomicie pochłaniającą i rozpraszającą wilgoć. Dzięki temu, po rozlaniu płynu, dzianina pozwala utrzymać posłanie względnie suchym.

 

Produkt polecany m.in. dzieciom, seniorom oraz osobom, które mają trudności z utrzymaniem moczu podczas snu. Świetnie sprawdzi się również w hotelach i pensjonatach, albo dla klientów, którzy postanowili spędzić w łóżku chwile przy śniadaniu i porannej kawie.

 

Ochraniacz można prać w temperaturze do 30 stopni Celsjusza.

Rozmiar ochraniacza

100×200