fbpx

Narożnik Tokio

Bardzo zgrabny i wysmakowany narożnik, który znakomicie sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach. Tokio zachwyca wykończeniem i funkcjonalnością. Bardzo dobrze sprawdzi się w ciągu dnia jako miejsce do relaksu, ale również jako miejsce do codziennego snu. 

3 407,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia.  

Grupa I LINK  

Grupa II LINK  

Grupa III LINK
Gr. I
Gr. II
Gr. III
Wybrano:
3 407,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-300 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Kameralny narożnik z pięknie wymodelowanym siedziskiem. Tokio to narożnik o wielu ciekawych rozwiązaniach. Uniwersalny charakter łączenia poszczególnych elementów (podłokietników, korpusu i otomany) daje użytkownikowi możliwość umiejscowienia otomany po dowolnej stronie narożnika (lewej lub prawej). Jeden z największych atutów w zakresie komfortu narożnika Tokio stanowi zaimplementowany w siedzisku tzw. System Lux. Polega on na umiejętnym połączeniu trzech elementów sprężynujących (sprężyn bonellowych, falistych, oraz pianki wysokoelastycznej) w jeden układ, oferując tym samym użytkownikowi efekt w postaci wyjątkowej wygody i trwałości wypełnienia siedziska..

 

Niezwykle wygodne dwukomorowe poduchy oparciowe, z komorami wypełnionymi wkładem poliuretanowo-sylikonowym. Są elastyczne i odporne na odkształcenia.

 

Komfortowa funkcja spania – rozkładana przy pomocy automatu, bez odsuwania dolnej szuflady. Powierzchnia spania (143 x 204 cm), cała posiada zbliżoną sprężystość. Narożnik wyposażony w dwa obszerne pojemniki na pościel. 

 

Nóżki: chrom

Powierzchnia spania: 143 x 204 cm.

Wymiary całkowity: 240 x 155 cm

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej.  Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4 – 6 tygodni

Narożnik uniwersalny

Narożnik uniwersalny

Uniwersalny narożnik. Jego otomanę czyli boczną część narożnika możemy zamontować zarówno po prawej, jak i lewej stronie.

Dwa pojemniki na pościel

Dwa pojemniki na pościel

W narożniku zostały umieszczone dwa pojemne pojemniki na pościel.

Lux-System

Lux-System

Autorski Lux-System, to specjalistyczny układ trzech elementów sprężynujących – sprężyn bonellowych, sprężyn falistych oraz pianki wysokoelastycznej. Odpowiednie połączenie tych elementów zapewnia wysoką trwałość oraz wyjątkową wygodę podczas użytkowania. Komfort siedzenia należy do najwyższych na rynku, a komfort spania jest porównywalny do komfortu materaca ze sprężynami kieszeniowymi.

Sprężyny typu bonell w siedzisku

Sprężyny typu bonell w siedzisku

Siedzisko kanapy wykonane ze sprężyn typu bonell, zapewnia wysoki komfort i trwałość. Bonell charakteryzuje się sprężystością powierzchniową.

Poduszka wielokomorowa

Poduszka wielokomorowa

Poduszka ze specjalnie utworzonymi komorami z wkładem zapobiega odkształcaniu się poduszek. Taki układ zwiększa sprężystość.

Automat typu „DL”

Automat typu „DL”

Mebel wyposażony w automat, którego użycie pozwala w prosty sposób rozłożyć funkcję spania. Jego mechanizm nie wymaga użycia siły oraz zapobiega porysowaniu podłogi.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Zastosowanie sprężyn falistych typu B sprawia, że siedzisko jest wygodne w użytkowaniu poprzez jego sprężystość.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Piankę wysokoelastyczną cechuje wysoka sprężystość. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając liczne punkty podparcia. Dodatkowo cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza.

Wypełnienie siedziska

Pianka wysokoelastyczna, Sprężyny faliste, Sprężyny typu Bonell

Dodatkowe właściwości (meble tapicerowane)

Poduszka wielokomorowa, Uniwersalne strony narożnika, Wkład poduszek poliuretanowo-sylikonowy

Dostępne wersje stelaża

Dwa pojemniki na pościel

Funkcja spania

Tak