fbpx

Narożnik Leggero

Nowoczesny, wysmakowany i reprezentacyjny narożnik Leggero. Kapitalnie koresponduje z przestrzenią dużych i jasnych salonów. Bardzo wygodny, obszerny, zachęcający do swobodnego wypoczynku – samemu lub w gronie przyjaciół.

9 245,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Zapytaj o dostępne tkaniny
Wybrano:
Wybór strony narożnika
Wybrano:
9 245,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-300 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Leggero to najbardziej miękka i wygodna forma narożnika. Obszerny mebel który, zachęca wygodnego do rozgoszczenia się na nim. Jego oparcie tworzą grube poduszki wypełnione wkładem poliuretanowo-silikonowym, dzięki czemu są one sprężyste i nie odkształcają się nawet z biegiem czasu. W  dolnej części siedziska zastosowano połączenie wysokiej jakości sprężyn falistych, oraz pianki komfort. poduszka siedziska jest wypełniona mieszanką poliuretanowo-silikonowym, co daje niesamowite wrażenie miękkości całego mebla. Dodatkowo funkcjonalny, szeroki podłokietnik, na który możemy odłożyć laptopa czy książkę. Takie połączenie jest gwarancją wypoczynku na najwyższym poziomie.

 

Narożnik Leggero to nie tylko najwyższy komfort, ale również nowoczesny design. Poduchy siedziska współgrają z poduchami oparciowymi, dając efekt zwartej formy mebla.  Interesującym detalem w tym narożniku są czarne drewniane nóżki, które dają solidną podstawę narożnikowi. Nawiązują one do zwartej formy całej konstrukcji. Co też ważne w codziennym użytkowaniu, wysokie nóżki umożliwiają nam odkurzenie podłogi pod meblem.

 

Dzięki swoim wymiarom świetnie prezentuje się jako reprezentacyjne centrum salonu. narożnik dodatkowo posiada dwa jaśki, w tym samym kolorze tkaniny.

Nóżki: drewno.

Główna aranżacja przedstawia narożnik lewy.

Wymiary mebla: 342×169 cm.

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: do 6 tygodni

Twardy i sprężysty

Twardy i sprężysty

Produkt charakteryzujący się wyższym stopniem twardości oraz sprężystości.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Produkt zawiera znane i cenione sprężyny faliste, charakteryzujące się  wężykowatym kształtem. Dzięki połączeniu ich z wysokogatunkowymi piankami możliwe jest uzyskanie trwałości i komfortu.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd

Szczególnie piękne wykończenie materaca. W produkcie zastosowano dodatkowe elementy podnoszące znacząco walory wizualne całości. Materace wyróżnione tą cechą polecane są zwłaszcza do tych sypialni, które oprócz funkcji wypoczynkowej mają też za zadanie cieszyć oko i podnosić prestiż.

Możesz lubić także…