fbpx

Narożnik Bardo

Bardo to idealny narożnik do małych przestrzeni, który nie tylko oszczędza miejsce, ale także zapewnia wygodę i funkcjonalność. Dzięki niewielkim rozmiarom i specjalnie zaprojektowanym wąskim podłokietnikom, w pełni wykorzystuje dostępną przestrzeń.

 

3 655,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia.  

Grupa I LINK  

Grupa II LINK  

Grupa III LINK
Gr. I
Gr. II
Gr. III
Wybrano:
Strona narożnika
Wybrano:
3 655,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Bardo to niezwykle funkcjonalny i kompaktowy narożnik, idealny do małych przestrzeni, który nie tylko oszczędza miejsce, ale także zapewnia wygodę i wszechstronność użytkowania. Jego niewielkie rozmiary oraz specjalnie zaprojektowane wąskie podłokietniki pozwalają w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń w pomieszczeniu.

Do tego zestawu można dobrać dwie poduszki w kształcie trójkątów, które nie tylko dodają estetyki, ale także zapewniają dodatkowy komfort użytkowania.

Dzięki wysokim na 15 cm nogom, narożnik wydaje się lekki i elegancki, jednocześnie ułatwiając utrzymanie czystości pod meblem.

Jedną z głównych zalet tego mebla jest jego funkcja spania, którą można otworzyć przy pomocy mechanizmu typu „DL”. Dzięki temu jest to praktyczne rozwiązanie zapewniające wygodne spanie dla domowników lub jako dodatkowe miejsce do spania dla gości. Dodatkowo, mebel jest wyposażony w pojemnik na pościel, co umożliwia przechowywanie pościeli i dodatkowych koców w wygodny sposób.

Siedzisko narożnika wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają komfort i trwałość. Zastosowane połączenie sprężyn falistych i wysokiej jakości pianki poliuretanowej gwarantuje odpowiednie podparcie ciała podczas siedzenia oraz snu. Dodatkowo wielokomorowe poduchy oparciowe wypełnione mieszanka poliuretanowo-silikonową zapewnią wygodne oparcie, odporne na odkształcenia.

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.
Poduszka wielokomorowa

Poduszka wielokomorowa

Poduszka ze specjalnie utworzonymi komorami z wkładem zapobiega odkształcaniu się poduszek. Taki układ zwiększa sprężystość.

Automat typu „DL”

Automat typu „DL”

Mebel wyposażony w automat, którego użycie pozwala w prosty sposób rozłożyć funkcję spania. Jego mechanizm nie wymaga użycia siły oraz zapobiega porysowaniu podłogi.

Mebel z funkcją spania

Mebel z funkcją spania

Mebel wielofunkcyjny, wyposażony w funkcję spania.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Zastosowanie sprężyn falistych typu B sprawia, że siedzisko jest wygodne w użytkowaniu poprzez jego sprężystość.