fbpx

Narożnik Alabama

Gustowny i praktyczny narożnik, z opcją regulacji zagłówka i o najwyższym komforcie codziennego użytkowania – zarówno w nocy, jak i w dzień.

 

 

4 098,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia.  

Grupa I LINK  

Grupa II LINK  

Grupa III LINK
Gr. I
Gr. II
Gr. III
Wybrano:
Wersja narożnika
Wybrano:
4 098,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-300 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Narożnik Alabama to nie tylko praktyczne, ale również eleganckie rozwiązanie do wnętrza. Jego regulowany zagłówek zapewnia najwyższy komfort użytkowania zarówno w ciągu dnia, jak i podczas nocnego wypoczynku.

Model wyróżnia się zastosowaniem Lux-Systemu, który łączy piankę wysokoelastyczną oraz sprężyny bonell i faliste, zapewniając niezwykłą wygodę podczas siedzenia i leżenia. Dodatkowo, obszerny pojemnik na pościel umożliwia przechowywanie dodatkowych elementów, takich jak pościele, co sprawia, że narożnik Alabama jest nie tylko funkcjonalny, ale także miejsce do przechowywania.

Funkcję spania można łatwo uruchomić dzięki automatu typu „puma”, co ułatwia składanie i rozkładanie narożnika, a także chroni podłogę przed ewentualnymi uszkodzeniami. Alabama to więc nie tylko mebel do siedzenia, ale również praktyczne łóżko dla gości, które doskonale sprawdzi się w każdym domu.

 

 

 

Powierzchnia spania: 127×194 cm

Główna aranżacja przedstawia narożnik prawy

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Wkład poduchy oparciowej wykonany z formatki pianki

Wkład poduchy oparciowej wykonany z formatki pianki

Wkład poduch oparciowych wykonany z pianki sprawia, że poduchy cechuje wysoka sprężystość.

Lux-System

Lux-System

Autorski Lux-System, to specjalistyczny układ trzech elementów sprężynujących – sprężyn bonellowych, sprężyn falistych oraz pianki wysokoelastycznej. Odpowiednie połączenie tych elementów zapewnia wysoką trwałość oraz wyjątkową wygodę podczas użytkowania. Komfort siedzenia należy do najwyższych na rynku, a komfort spania jest porównywalny do komfortu materaca ze sprężynami kieszeniowymi.

Sprężyny typu bonell w siedzisku

Sprężyny typu bonell w siedzisku

Siedzisko kanapy wykonane ze sprężyn typu bonell, zapewnia wysoki komfort i trwałość. Bonell charakteryzuje się sprężystością powierzchniową.

Automat typu „puma”

Automat typu „puma”

Zastosowanie automatu typu „puma” pozwala za pomocą jednego ruchu rozłożyć funkcję spania. Polega na podniesieniu siedziska, a następnie opuszczeniu go w przód. Dodatkowa część zostaje automatycznie wysunięta.

Mebel z funkcją spania

Mebel z funkcją spania

Mebel wielofunkcyjny, wyposażony w funkcję spania.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Zastosowanie sprężyn falistych typu B sprawia, że siedzisko jest wygodne w użytkowaniu poprzez jego sprężystość.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Piankę wysokoelastyczną cechuje wysoka sprężystość. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając liczne punkty podparcia. Dodatkowo cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza.

Dodatkowe właściwości (meble tapicerowane)

Wkład poduch oparciowych wykonany z pianki

Funkcja spania

Tak

Wypełnienie siedziska

Pianka wysokoelastyczna, Sprężyny faliste, Sprężyny typu Bonell

Dostępne wersje stelaża

Pojemnik na pościel pojedynczy