fbpx

Silver Protect – materac sprężynowy

Idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie właściwości zdrowotne. W jego pokrowcu materaca znajdują się jony srebra, które działają antybakteryjnie. Silver Protect to materac polecany osobom, które narzekają na bóle pleców oraz dolegliwości szyi i kręgosłupa, a także dla uskarżających się na częste infekcje bakteryjne.

 

5 lat gwarancji!

 

1 457,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
1 457,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Silver Protect to innowacyjne rozwiązanie, które przypadnie do gustu użytkownikom, ceniącym właściwości zdrowotne. Ważną rolę materaca tworzy innowacyjna pianka Gelax, łącząca w sobie zalety żelu, trwałej, przewiewnej i sprężystej pianki wysokoelastycznej oraz swobodnie „otulającej” pianki termoelastycznej. Dzięki temu materac zapewnia świetne podparcie dla kręgosłupa i doskonale dopasowuje się do kształtów ciała. Powyższe właściwości materaca zostały wzmocnione przez moletowanie pianki Gelax i uzyskanie 7 stref komfortu.

 

Wkład materaca opiera się na formatce sprężyn kieszeniowych (ok. 260 sztuk na 1 m2; każda sprężyna działa niezależnie od innych), które tworzą 7 stref twardości dla zapewnienia jak najlepszego oparcia kręgosłupa i całych pleców.

 

Ten model polecany jest przede wszystkim osobom, które narzekają na bóle pleców oraz dolegliwości szyi i kręgosłupa. Sprawdzi się również wobec osób borykających się z częstymi infekcjami bakteryjnymi.

 

Materac występuje w stylowym i pięknie wykończonym pokrowcu Silver, zawierającym jony srebra o działaniu antybakteryjnym. Można go prać w temperaturze do 60 st. C. Na całym obwodzie przepiękna siatka 3D, poprawiająca cyrkulację powietrza i właściwości antyalergiczne materaca.

 

Silver Protect objęty 5-letnią gwarancją. 

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Silver.

Zamek błyskawiczny pokrowca: w kolorze wrzosowym.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/-

 

Czas realizacji: do 14 dni

 

 

 

 

Taśma wentylacyjna 3D

Taśma wentylacyjna 3D

Pokrowiec z siatką 3D zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, poprawiając właściwości antyalergiczne. Dodatkowo nadaje niepowtarzalnego wyglądu.

Pianka moletowana

Pianka moletowana

Moletowanie wierzchniej warstwy pianki wspomaga skuteczny wypoczynek mięśni i stawów. Daje efekt zbliżony do masowania mięśni.

Pianka Gelax

Pianka Gelax

Innowacyjna pianka, łącząca w sobie właściwości żelu, pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej. Cechuje ją przewiewność, elastyczność oraz doskonałe dopasowanie do kształtu ciała.

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części. Ułatwia to zdejmowanie pokrowca z materaca oraz pranie.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe zbudowane z wytrzymałych i cichych sprężyn. Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracuje niezależnie od pozostałych. W efekcie otrzymujemy znakomite podparcie ciała.

Właściwości antyalergiczne

Właściwości antyalergiczne

Materac polecany dla osób z alergiami. Niweluje gromadzenie się roztoczy i grzybów, przez co zwiększa higienę snu.

7 stref twardości

7 stref twardości

Materac na swojej długości podzielony został na 7 stref o zróżnicowanej twardości. Dzięki temu materac lepiej dopasowuje się do kształtów ciała oraz podpiera kręgosłup na poszczególnych odcinkach.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Materac posiada właściwości ortopedyczne. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, przez co pomaga zachować naturalną linię kręgosłupa, poprawia krążenie krwi oraz rozluźnia mięśnie. Polecany osobom w każdym wieku, cierpiącym na bezsenność czy bóle pleców.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka poliuretanowa o zwiększonej gęstości zapewnia dobrą przewiewność i optymalną podporę, zbliżoną do pianki wysokoelastycznej.

Materac dwustronny

Materac dwustronny

Materac można użytkować z dwóch stron.

Wysokość

22 cm

Twardość materaca

H2, H3

Dodatkowe właściwości materaca

Dla alergików, Długi okres gwarancji, Nowość, O właściwościach ortopedycznych, Taśma 3D lub ozdobna, Zamek dookoła materaca

Wypełnienie Materaca

Pianka Gelax, Pianka Komfort, Sprężyna kieszeniowa

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200