fbpx

Silver Protect – materac sprężynowy

Idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie właściwości zdrowotne. W jego pokrowcu materaca znajdują się jony srebra, które działają antybakteryjnie. Silver Protect to materac polecany osobom, które narzekają na bóle pleców oraz dolegliwości szyi i kręgosłupa, a także dla uskarżających się na częste infekcje bakteryjne.

 

5 lat gwarancji!

 

1 457,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
1 457,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Silver Protect to innowacyjne rozwiązanie, które przypadnie do gustu użytkownikom, ceniącym właściwości zdrowotne. Ważną rolę materaca tworzy innowacyjna pianka Gelax, łącząca w sobie zalety żelu, trwałej, przewiewnej i sprężystej pianki wysokoelastycznej oraz swobodnie „otulającej” pianki termoelastycznej. Dzięki temu materac zapewnia świetne podparcie dla kręgosłupa i doskonale dopasowuje się do kształtów ciała. Powyższe właściwości materaca zostały wzmocnione przez moletowanie pianki Gelax i uzyskanie 7 stref komfortu.

 

Wkład materaca opiera się na formatce sprężyn kieszeniowych (ok. 260 sztuk na 1 m2; każda sprężyna działa niezależnie od innych), które tworzą 7 stref twardości dla zapewnienia jak najlepszego oparcia kręgosłupa i całych pleców.

 

Ten model polecany jest przede wszystkim osobom, które narzekają na bóle pleców oraz dolegliwości szyi i kręgosłupa. Sprawdzi się również wobec osób borykających się z częstymi infekcjami bakteryjnymi.

 

Materac występuje w stylowym i pięknie wykończonym pokrowcu Silver, zawierającym jony srebra o działaniu antybakteryjnym. Można go prać w temperaturze do 60 st. C. Na całym obwodzie przepiękna siatka 3D, poprawiająca cyrkulację powietrza i właściwości antyalergiczne materaca.

 

Silver Protect objęty 5-letnią gwarancją. 

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Silver.

Zamek błyskawiczny pokrowca: w kolorze wrzosowym.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/-

 

Czas realizacji: do 14 dni

 

 

 

 

Pewna jakość – 5 lat gwarancji

Pewna jakość – 5 lat gwarancji

Ten materac objęty jest aż pięcioletnią gwarancją!

Taśma wentylacyjna 3D

Taśma wentylacyjna 3D

W produkcie zastosowano przewiewną taśmę 3D, która zapewnia odpowiednią wentylację materaca oraz wspomaga jego działanie antyalergiczne.

Wierzchnia pianka moletowana

Wierzchnia pianka moletowana

W materacu zastosowano piankę moletowaną, posiadającą tzw. strefy masujące, których zastosowanie przynosi ulgę mięśniom i skórze. System precyzyjnego ukształtowania pianki moletowanej pomaga też regulować temperaturę ciała podczas snu.

Pianka Gelax

Pianka Gelax

Produkt zawiera innowacyjną piankę Gelax, która łączy właściwości pianki żelowej, pianki wysokoelastycznej (elastyczność oraz przewiewność ), a także właściwości pianki termoelastycznej (świetne dopasowanie do kształtu ciała).

Pokrowiec Silver

Pokrowiec Silver

Piękny i innowacyjny pokrowiec o szczególnym działaniu antybakteryjnym. Pokrowiec polecany alergikom, osobom podatnym na infekcje oraz wszystkim tym, którym zależy na wysokim poziomie higieny miejsca do odpoczynku.

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek umożliwia bezproblemowe zdjęcie pokrowca i tymczasowe rozdzielenie go na dwie osobne części. To rozwiązanie ułatwia wypranie pokrowca w domowej pralce, zwłaszcza w przypadku materacy o dużych rozmiarach.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. To z kolei redukuje potencjalne uciski, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

7 stref twardości

7 stref twardości

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Produkt zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. Pomaga to zachować kręgosłupowi naturalną linię, a jednocześnie rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Rekomendowany każdemu, kto dba o zachowanie zdrowych pleców i chce zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek podczas snu.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Wysokość

22 cm

Twardość materaca

H2, H3

Dodatkowe właściwości materaca

Dla alergików, Długi okres gwarancji, Nowość, O właściwościach ortopedycznych, Taśma 3D lub ozdobna, Zamek dookoła materaca

Wypełnienie Materaca

Pianka Gelax, Pianka Komfort, Sprężyna kieszeniowa

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200