fbpx

Pro Dynamic H4 – materac sprężynowy

Materac z innowacyjną pianką Gelax oraz sprężynami Multipocket o właściwościach antybakteryjnych i antyalergicznych. Pro Dynamic H4 został stworzony z myślą o miłośnikach aktywnego stylu życia, a nawet zawodowych sportowcach . Pokrowiec materaca zwiera proteiny jedwabiu, które pomagają w regeneracji drobnych urazów skóry.

 

10-letnia gwarancja!

 

1 687,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
1 687,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Materac Pro Dynamic H4 to rozwiązanie, które zostało zaprojektowane z myślą o wielbicielach aktywnego trybu życia – od amatorów aż po profesjonalnych sportowców. Wiąże się to z potrzebą odpowiedniej regeneracji, którą zapewnia wyjątkowa budowa materaca.

 

Ważną rolę w materacu Pro Dynamic H4 spełnia innowacyjna pianka Gelax, łącząca w sobie zalety żelu, trwałej, przewiewnej i sprężystej pianki wysokoelastycznej oraz swobodnie „otulającej” pianki termoelastycznej. Innym istotnym komponentem materaca jest również wkład ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket (ponad 500 szt./m2; każda sprężyna działa niezależnie od innych). Dzięki temu materac zapewnia dużą liczbę punktów podparcia dla kręgosłupa i całego ciała. Ponadto sprężyny ułożone są w tzw. 7 stref twardości, co wraz z odpowiednim moletowaniem pianki Gelax zwiększa efekt właściwego dopasowania się materaca do anatomicznego kształtu ciała użytkownika.  

Jedną z warstw materaca Pro Dynamic H4 jest również specjalistyczna pianka antybakteryjna, która podnosi walory zdrowotne i higieniczne tego modelu.

 

Materac występuje w stylowym i nowoczesnym pokrowcu w kolorze antracytowym, w którym zastosowano proteiny jedwabiu, przyczyniające się do szybszej regeneracji drobnych urazów skóry. Pokrowiec Pro Dynamic można prać w temperaturze do 60 st. C. Materac objęty 10-letnią gwarancją.

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Pro Dynamic.

Zamek błyskawiczny pokrowca: w kolorze turkusowym.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/-10% w zależności która wartość jest mniejsza.

 

Czas realizacji: do 14 dni

Pianka moletowana

Pianka moletowana

Moletowanie wierzchniej warstwy pianki wspomaga skuteczny wypoczynek mięśni i stawów. Daje efekt zbliżony do masowania mięśni.

Proteiny jedwabiu

Proteiny jedwabiu

Pokrowiec zwiera proteiny jedwabiu, które są zasadniczym składnikiem białek i ważnym budulcem ludzkiego organizmu. Dzięki proteinom jedwabiu, pokrowiec posiada właściwości wspomagające gojenie drobnych uszkodzeń skóry powstałych np. podczas treningu.

Pianka Gelax

Pianka Gelax

Innowacyjna pianka, łącząca w sobie właściwości żelu, pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej. Cechuje ją przewiewność, elastyczność oraz doskonałe dopasowanie do kształtu ciała.

Pianka antybakteryjna

Pianka antybakteryjna

Pianka wysokoelastyczna o właściwościach antybakteryjnych. Stanowi uzupełnienie właściwości prozdrowotnych materaca oraz zwiększa higienę snu.

Sprężyny multipocket (500 s)

Sprężyny multipocket (500 s)

Udoskonalona wersja sprężyn kieszeniowych, posiadająca 2x więcej punktów podparcia (ok. 500 sprężyn/m2). Każda ze sprężyn umieszona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracuje niezależnie od pozostałych. W efekcie otrzymujemy znakomite podparcie ciała oraz wysoką wytrzymałość.

Właściwości antyalergiczne

Właściwości antyalergiczne

Materac polecany dla osób z alergiami. Niweluje gromadzenie się roztoczy i grzybów, przez co zwiększa higienę snu.

Właściwości antygrzybiczne

Właściwości antygrzybiczne

Materac posiada właściwości antygrzybiczne – zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni, przez co zwiększa higienę snu.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Materac posiada właściwości ortopedyczne. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, przez co pomaga zachować naturalną linię kręgosłupa, poprawia krążenie krwi oraz rozluźnia mięśnie. Polecany osobom w każdym wieku, cierpiącym na bezsenność czy bóle pleców.

Materac dwustronny

Materac dwustronny

Materac można użytkować z dwóch stron.

Dodatkowe właściwości materaca

Antygrzybiczny, Chłodzący, Dla alergików, Długi okres gwarancji, Nowość, O właściwościach ortopedycznych

Twardość materaca

H3, H4

Wysokość

20 cm

Wypełnienie Materaca

Pianka antybakteryjna, Pianka Gelax, Sprężyna multipocket

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200