fbpx

Pro Dynamic H3 – materac piankowy

Materac z innowacyjną pianką Gelax. Pro Dynamic H3 został stworzony z myślą o miłośnikach aktywnego stylu życia, a nawet zawodowych sportowcach . Pokrowiec materaca zwiera proteiny jedwabiu, które pomagają w regeneracji drobnych urazów skóry.

 

5-letnia gwarancja!

 

1 438,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
1 438,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Materac Pro Dynamic H3 to rozwiązanie, które zostało zaprojektowane z myślą o wielbicielach aktywnego trybu życia – od amatorów aż po profesjonalnych sportowców.  Wiąże się to z potrzebą odpowiedniej regeneracji, którą zapewnia wyjątkowa budowa materaca.

 

Pierwszoplanową rolę w materacu Pro Dynamic H3 spełnia innowacyjna pianka Gelax, łącząca w sobie zalety żelu, trwałej, przewiewnej i sprężystej pianki wysokoelastycznej oraz swobodnie „otulającej” pianki termoelastycznej. Dzięki temu materac zapewnia znakomite podparcie dla całego ciała, korzystnie wpływając na regenerację mięśni i stawów. Efekt ten został dodatkowo wzmocniony przez moletowanie pianki i uzyskaniu 7 stref twardości.

 

Pro Dynamic H3 zapewnia świetną przewiewność – nie tylko za sprawą właściwości pianki Gelax, ale również dzięki profilowym nacięciom pozostałych pianek, tworzących jego strukturę. Z kolei przewiewność sprawia, że materac jest przyjazny alergikom.

 

Materac występuję w stylowym i nowoczesnym pokrowcu, w którym zastosowano proteiny jedwabiu, przyczyniające się do szybszej regeneracji drobnych urazów skóry. Pokrowiec Pro Dynamic można prać w temperaturze do 60 st. C. Materac objęty 5-letnią gwarancją.

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Pro Dynamic.

Zamek błyskawiczny pokrowca: w kolorze turkusowym.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/-10% w zależności która wartość jest mniejsza.

 

Czas realizacji: do 14 dni

Pewna jakość – 5 lat gwarancji

Pewna jakość – 5 lat gwarancji

Ten materac objęty jest aż pięcioletnią gwarancją!

Wierzchnia pianka moletowana

Wierzchnia pianka moletowana

W materacu zastosowano piankę moletowaną, posiadającą tzw. strefy masujące, których zastosowanie przynosi ulgę mięśniom i skórze. System precyzyjnego ukształtowania pianki moletowanej pomaga też regulować temperaturę ciała podczas snu.

Proteiny jedwabiu

Proteiny jedwabiu

Produkt zawiera związek organiczny w postaci protein jedwabiu. Powoduje to dobroczynny wpływ na regenerację drobnych urazów oraz pielęgnację skóry.

Pianka Gelax

Pianka Gelax

Produkt zawiera innowacyjną piankę Gelax, która łączy właściwości pianki żelowej, pianki wysokoelastycznej (elastyczność oraz przewiewność ), a także właściwości pianki termoelastycznej (świetne dopasowanie do kształtu ciała).

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Antygrzybiczny

Antygrzybiczny

Produkt polecany każdemu, kto chce w dodatkowy sposób zadbać o własne zdrowie, w szczególności zaś alergikom, osobom z chorobami układu oddechowego oraz dzieciom. Posiada właściwości antygrzybiczne, które pomagają utrzymać odpowiednią higienę posłania.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Produkt zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. Pomaga to zachować kręgosłupowi naturalną linię, a jednocześnie rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Rekomendowany każdemu, kto dba o zachowanie zdrowych pleców i chce zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek podczas snu.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Dodatkowe właściwości materaca

Antygrzybiczny, Dla alergików, Długi okres gwarancji, O właściwościach ortopedycznych

Wysokość

20 cm

Twardość materaca

H2, H3

Wypełnienie Materaca

Pianka Gelax, Pianka Komfort

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200