fbpx

Pro Dynamic H3 – materac piankowy

Materac z innowacyjną pianką Gelax. Pro Dynamic H3 został stworzony z myślą o miłośnikach aktywnego stylu życia, a nawet zawodowych sportowcach . Pokrowiec materaca zwiera proteiny jedwabiu, które pomagają w regeneracji drobnych urazów skóry.

 

5-letnia gwarancja!

 

1 438,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
1 438,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Materac Pro Dynamic H3 to rozwiązanie, które zostało zaprojektowane z myślą o wielbicielach aktywnego trybu życia – od amatorów aż po profesjonalnych sportowców.  Wiąże się to z potrzebą odpowiedniej regeneracji, którą zapewnia wyjątkowa budowa materaca.

 

Pierwszoplanową rolę w materacu Pro Dynamic H3 spełnia innowacyjna pianka Gelax, łącząca w sobie zalety żelu, trwałej, przewiewnej i sprężystej pianki wysokoelastycznej oraz swobodnie „otulającej” pianki termoelastycznej. Dzięki temu materac zapewnia znakomite podparcie dla całego ciała, korzystnie wpływając na regenerację mięśni i stawów. Efekt ten został dodatkowo wzmocniony przez moletowanie pianki i uzyskaniu 7 stref twardości.

 

Pro Dynamic H3 zapewnia świetną przewiewność – nie tylko za sprawą właściwości pianki Gelax, ale również dzięki profilowym nacięciom pozostałych pianek, tworzących jego strukturę. Z kolei przewiewność sprawia, że materac jest przyjazny alergikom.

 

Materac występuję w stylowym i nowoczesnym pokrowcu, w którym zastosowano proteiny jedwabiu, przyczyniające się do szybszej regeneracji drobnych urazów skóry. Pokrowiec Pro Dynamic można prać w temperaturze do 60 st. C. Materac objęty 5-letnią gwarancją.

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Pro Dynamic.

Zamek błyskawiczny pokrowca: w kolorze turkusowym.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/-10% w zależności która wartość jest mniejsza.

 

Czas realizacji: do 14 dni

Pianka moletowana

Pianka moletowana

Moletowanie wierzchniej warstwy pianki wspomaga skuteczny wypoczynek mięśni i stawów. Daje efekt zbliżony do masowania mięśni.

Proteiny jedwabiu

Proteiny jedwabiu

Pokrowiec zwiera proteiny jedwabiu, które są zasadniczym składnikiem białek i ważnym budulcem ludzkiego organizmu. Dzięki proteinom jedwabiu, pokrowiec posiada właściwości wspomagające gojenie drobnych uszkodzeń skóry powstałych np. podczas treningu.

Pianka Gelax

Pianka Gelax

Innowacyjna pianka, łącząca w sobie właściwości żelu, pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej. Cechuje ją przewiewność, elastyczność oraz doskonałe dopasowanie do kształtu ciała.

Właściwości antyalergiczne

Właściwości antyalergiczne

Materac polecany dla osób z alergiami. Niweluje gromadzenie się roztoczy i grzybów, przez co zwiększa higienę snu.

Właściwości antygrzybiczne

Właściwości antygrzybiczne

Materac posiada właściwości antygrzybiczne – zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni, przez co zwiększa higienę snu.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Materac posiada właściwości ortopedyczne. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, przez co pomaga zachować naturalną linię kręgosłupa, poprawia krążenie krwi oraz rozluźnia mięśnie. Polecany osobom w każdym wieku, cierpiącym na bezsenność czy bóle pleców.

Dodatkowe właściwości materaca

Antygrzybiczny, Dla alergików, Długi okres gwarancji, O właściwościach ortopedycznych

Wysokość

20 cm

Twardość materaca

H2, H3

Wypełnienie Materaca

Pianka Gelax, Pianka Komfort

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200