fbpx

Late-Forte – materac piankowy

Duża przewiewność, znakomite właściwości antyalergiczne i ortopedyczne. Late-Forte jest materacem dwustronnym, który bardzo dobrze dopasowuje się do kształtów ciała. Model polecany alergikom oraz osobom cierpiącym na problemy ze snem, albo z bolącymi plecami.

1 099,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
1 099,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Late-Forte jest materacem elastycznym, bardzo dobrze podpierającym kręgosłup na jego różnych odcinkach, a przy tym wytrzymałym. Rdzeń tego modelu stanowi przewiewna i sprężysta pianka wysokoelastyczna (10 cm), która następnie została obłożona obustronnie wysokiej jakości pianką lateksową. (z  zawartością 20 proc. naturalnego mleczka kauczukowego). Lateks jest materiałem, który dba o odpowiednie ułożenie kręgosłupa i zwiększa komfort codziennego odpoczynku. Radykalnie ogranicza możliwości rozwoju roztoczy, grzybów i pleśni. Dlatego właśnie materac Late Forte to rozwiązanie przyjazne alergikom. Zalety tego materaca docenią również zwolennicy wrażenia przytulnego ciepła podczas snu.

 

Late-Forte ma właściwości ortopedyczne: zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa i całego ciała, poprawia krążenie krwi, sprzyja regeneracji mięśni i relaksowi. Ma też właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne.

 

Materac Late-Forte występuje w pokrowcu Aero, pikowanym włóknem klimatyzującym. Aero posiada praktyczny zamek błyskawiczny na całym swoim obwodzie, który ułatwia jego zdejmowanie. Można go prać w temperaturze nawet do 60 st. C, co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami.

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Areo pikowany 200g/m², wzór pikowania „cegiełka”

 

 

Czas realizacji: do 14 dni

 

Pianka lateksowa

Pianka lateksowa

Jeden z najwyżej cenionych komponentów materacowych na świecie – jest elastyczna i idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Posiada właściwości ograniczające rozwój roztoczy, grzybów oraz pleśni. Zapewnia wiele punktów podparcia dla ciała, co z kolei redukuje potencjalne uciski podczas snu.

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek umożliwia bezproblemowe zdjęcie pokrowca i tymczasowe rozdzielenie go na dwie osobne części. To rozwiązanie ułatwia wypranie pokrowca w domowej pralce, zwłaszcza w przypadku materacy o dużych rozmiarach.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Antygrzybiczny

Antygrzybiczny

Produkt polecany każdemu, kto chce w dodatkowy sposób zadbać o własne zdrowie, w szczególności zaś alergikom, osobom z chorobami układu oddechowego oraz dzieciom. Posiada właściwości antygrzybiczne, które pomagają utrzymać odpowiednią higienę posłania.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, która pomoże zachować higienę i antyalergiczność posłania.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd

Szczególnie piękne wykończenie materaca. W produkcie zastosowano dodatkowe elementy podnoszące znacząco walory wizualne całości. Materace wyróżnione tą cechą polecane są zwłaszcza do tych sypialni, które oprócz funkcji wypoczynkowej mają też za zadanie cieszyć oko i podnosić prestiż.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Twardość materaca

H3

Wypełnienie Materaca

Lateks, Pianka wysokoelastyczna

Dodatkowe właściwości materaca

Antygrzybiczny, Dla alergików, Zamek dookoła materaca

Wysokość

18 cm

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200