fbpx

Jaśmin – materac sprężynowy

Materac polecany najbardziej wymagającym użytkownikom. Troskliwie dobrane komponenty zapewniają dobry sen w bardzo wielu wymiarach. Świetna cyrkulacja powietrza niweluje problem nadmiernego pocenia się w trakcie snu.

 

10 lat gwarancji!

1 928,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
1 928,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-120 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Jaśmin to bardzo komfortowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Jego wkład tworzy wkład ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket (508 szt./m2). Dodatkowymi elementami konstrukcji Jaśminu są: pianka wysokoelastyczna oraz pianka termoelastyczna ze specjalnym systemem nacięć, które zapewniają jeszcze lepszą przewiewność materaca.

 

Stworzona w laboratoriach NASA na potrzeby lotów kosmicznych pianka termoelastyczna spełnia niezwykle ważne zadanie polegające na maksymalnej redukcji ucisku skóry, mięśni i naczyń krwionośnych podczas snu.

 

Pianka Wysokoelastyczna – bardzo ceniona na rynku za komfort zbliżony do pianki lateksowej, oraz przewiewność i antyalergiczność. Te unikalne właściwości zapewnia struktura wkładu nakładki, uzyskana dzięki specjalistycznym procesom produkcyjnych z użyciem bardzo niskich temperatur.

 

Materac zapewnia ponadto 7 pól twardości, przyjemnie dopasowuje się do leżącej na nim osoby, stanowi odpowiednie podparcie dla kręgosłupa i całego ciała. Jaśmin ma również właściwości ortopedyczne, poprawia krążenie krwi i rozluźnia mięśnie. Jest też niezwykle wytrzymały.

 

Materac Jaśmin występuje w pokrowcu Sand. Jest on wykonany z bardzo grubej dzianiny (500g). Dookoła materaca zastosowano zamek rozdzielczy 360st., który ułatwia jego zdejmowanie i pranie. Możliwość prania w temperaturze 60st.C co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/- 10%.

 

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części. Ułatwia to zdejmowanie pokrowca z materaca oraz pranie.

Sprężyny multipocket (500 s)

Sprężyny multipocket (500 s)

Udoskonalona wersja sprężyn kieszeniowych, posiadająca 2x więcej punktów podparcia (ok. 500 sprężyn/m2). Każda ze sprężyn umieszona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracuje niezależnie od pozostałych. W efekcie otrzymujemy znakomite podparcie ciała oraz wysoką wytrzymałość.

7 stref twardości

7 stref twardości

Materac na swojej długości podzielony został na 7 stref o zróżnicowanej twardości. Dzięki temu materac lepiej dopasowuje się do kształtów ciała oraz podpiera kręgosłup na poszczególnych odcinkach.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna (visco) sprawia, że pod wpływem temperatury ludzkiego ciała idealnie dopasowuje się do kształtów. Bardzo dobrze podpiera kręgosłup, wspomagając właściwości ortopedyczne. Jej zastosowanie daje wrażenie przyjemnego „otulania”.

Materac dwustronny

Materac dwustronny

Materac można użytkować z dwóch stron.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Piankę wysokoelastyczną cechuje wysoka sprężystość. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając liczne punkty podparcia. Dodatkowo cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza.

Twardość materaca

H2, H3

Wypełnienie Materaca

Pianka termoelastyczna, Pianka wysokoelastyczna, Sprężyna multipocket

Dodatkowe właściwości materaca

Dla alergików, Długi okres gwarancji, O właściwościach ortopedycznych, Taśma 3D lub ozdobna, Zamek dookoła materaca

Wysokość

24 cm

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200