fbpx

Jaśmin – materac sprężynowy

Materac polecany najbardziej wymagającym użytkownikom. Troskliwie dobrane komponenty zapewniają dobry sen w bardzo wielu wymiarach. Świetna cyrkulacja powietrza niweluje problem nadmiernego pocenia się w trakcie snu.

 

10 lat gwarancji!

1 928,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
1 928,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-120 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Jaśmin to bardzo komfortowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Jego wkład tworzy wkład ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket (508 szt./m2). Dodatkowymi elementami konstrukcji Jaśminu są: pianka wysokoelastyczna oraz pianka termoelastyczna ze specjalnym systemem nacięć, które zapewniają jeszcze lepszą przewiewność materaca.

 

Stworzona w laboratoriach NASA na potrzeby lotów kosmicznych pianka termoelastyczna spełnia niezwykle ważne zadanie polegające na maksymalnej redukcji ucisku skóry, mięśni i naczyń krwionośnych podczas snu.

 

Pianka Wysokoelastyczna – bardzo ceniona na rynku za komfort zbliżony do pianki lateksowej, oraz przewiewność i antyalergiczność. Te unikalne właściwości zapewnia struktura wkładu nakładki, uzyskana dzięki specjalistycznym procesom produkcyjnych z użyciem bardzo niskich temperatur.

 

Materac zapewnia ponadto 7 pól twardości, przyjemnie dopasowuje się do leżącej na nim osoby, stanowi odpowiednie podparcie dla kręgosłupa i całego ciała. Jaśmin ma również właściwości ortopedyczne, poprawia krążenie krwi i rozluźnia mięśnie. Jest też niezwykle wytrzymały.

 

Materac Jaśmin występuje w pokrowcu Sand. Jest on wykonany z bardzo grubej dzianiny (500g). Dookoła materaca zastosowano zamek rozdzielczy 360st., który ułatwia jego zdejmowanie i pranie. Możliwość prania w temperaturze 60st.C co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/- 10%.

 

Niezależne działanie sprężyn

Niezależne działanie sprężyn

Sprężyny umieszczone są każda w osobnych „kieszonkach”. To rozwiązanie pozwala unikać sztywnego połączenia formatki przy pomocy drutu. Zamiast łączyć same sprężyny – połączono okalające je kieszonki. Dzięki temu każda sprężyna reaguje tylko na nacisk skierowany bezpośrednio na nią, nie powodując uginania się sprężyn sąsiadujących. W efekcie materac zyskuje bardzo dobre właściwości w dostosowywaniu się do anatomicznej sylwetki ciała użytkownika.

Pewna jakość – 10 lat gwarancji

Pewna jakość – 10 lat gwarancji

Ten materac objęty jest aż dziesięcioletnią gwarancją!

Wysoki

Wysoki

Produkt charakteryzujący się dużą wysokością. Dzięki temu znacznie ułatwia podnoszenie się z łóżka. Świetnie sprawdzi się jako materac dla seniorów lub dla osób nie w pełni sprawnych ruchowo.

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek umożliwia bezproblemowe zdjęcie pokrowca i tymczasowe rozdzielenie go na dwie osobne części. To rozwiązanie ułatwia wypranie pokrowca w domowej pralce, zwłaszcza w przypadku materacy o dużych rozmiarach.

Sprężyny multipocket

Sprężyny multipocket

Każda ze sprężyn jest umieszczona w oddzielnej kieszonce – pracuje niezależnie od pozostałych. Wersja multipocket to aż 508 sprężyn/m2. Dzięki temu produkt posiada niezwykle dużo punktów podparcia dla całego ciała i zapewnia właściwe podparcie kręgosłupa.

7 stref twardości

7 stref twardości

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

Zaawansowana technologia. Pianka termoelastyczną, zwana też pianką leniwą,  pod wpływem temperatury ludzkiego ciała odkształca się i dopasowuje idealnie do sylwetki użytkownika. Zapewnia  znakomite podparcie kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Twardość materaca

H2, H3

Wypełnienie Materaca

Pianka termoelastyczna, Pianka wysokoelastyczna, Sprężyna multipocket

Dodatkowe właściwości materaca

Dla alergików, Długi okres gwarancji, O właściwościach ortopedycznych, Taśma 3D lub ozdobna, Zamek dookoła materaca

Wysokość

24 cm

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200