fbpx

Federico – materac sprężynowy

Komfortowy materac łączący piękny wygląd i wspaniałe właściwości lateksu. Materac ułatwia zapadanie w błogi i głęboki sen. Federico to model polecany osobom prowadzącym aktywny styl życia, alergikom oraz osobom cierpiącym na bóle pleców.

 

15 lat gwarancji!

 

1 234,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
1 234,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Federico to elegancki materac, który zapewnia niebywały komfort odpoczynku. Jego strukturę stanowi wkład ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket (każda działa niezależnie od innych). Tworzą one 7 stref twardości, zapewniając dużą liczbę punktów podparcia dla kręgosłupa i całego ciała.

 

Konstrukcję wzbogacają: warstwa pianki wysokoelastycznej, trwałej, lekkiej i sprężystej, a także płyta z wysokiej jakości lateksu (z zawartością 20 proc. naturalnego mleczka kauczukowego) Lateks jest materiałem, który dba o odpowiednie ułożenie kręgosłupa i zwiększa komfort codziennego odpoczynku. Radykalnie ogranicza możliwości rozwoju roztoczy, grzybów i pleśni. Dlatego właśnie materac Federico to rozwiązanie przyjazne alergikom. Pianka wysokoelastyczna – bardzo ceniona na rynku za komfort zbliżony do pianki lateksowej, oraz przewiewność i antyalergiczność.  Te unikalne właściwości zapewnia struktura wkładu nakładki, uzyskana dzięki specjalistycznym procesom produkcyjnych z użyciem bardzo niskich temperatur.

Materac został obszyty po obwodzie niebieską siatką wentylacyjną 3D.

 

Niezwykła konstrukcja Federico ułatwia zapadanie w głęboki, błogi sen. Model polecany osobom, które skarżą się na bóle pleców, osobom aktywnym oraz alergikom.

 

Materac Federico występuje w pokrowcu Antistress, który posiada właściwości rozluźniające mięśnie. Pokrowiec został wyposażony w uchwyty umożliwiające łatwe odwracanie materaca na drugą stronę i zamek rozdzielczy 360 stopni, ułatwiający zdejmowanie pokrowca. Można go prać w temperaturze nawet do 60 st. C, co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami.

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Antistress z siatką 3D niebieską.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/-

 

Czas realizacji: do 14 dni

Pewna jakość – 15 lat gwarancji

Pewna jakość – 15 lat gwarancji

Ten materac objęty jest aż piętnastoletnią gwarancją!

Taśma wentylacyjna 3D

Taśma wentylacyjna 3D

W produkcie zastosowano przewiewną taśmę 3D, która zapewnia odpowiednią wentylację materaca oraz wspomaga jego działanie antyalergiczne.

Pokrowiec Antistress

Pokrowiec Antistress

Pokrowiec o właściwościach pomagających w rozluźnieniu mięśni po stresującym dniu. Antistress pozwala z łatwością zapaść w głęboki i błogi sen… Sprawia też, że czujemy się wyspani nawet pomimo nieco krótszego snu niż zazwyczaj.

Pianka lateksowa

Pianka lateksowa

Jeden z najwyżej cenionych komponentów materacowych na świecie – jest elastyczna i idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Posiada właściwości ograniczające rozwój roztoczy, grzybów oraz pleśni. Zapewnia wiele punktów podparcia dla ciała, co z kolei redukuje potencjalne uciski podczas snu.

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek umożliwia bezproblemowe zdjęcie pokrowca i tymczasowe rozdzielenie go na dwie osobne części. To rozwiązanie ułatwia wypranie pokrowca w domowej pralce, zwłaszcza w przypadku materacy o dużych rozmiarach.

Sprężyny multipocket

Sprężyny multipocket

Każda ze sprężyn jest umieszczona w oddzielnej kieszonce – pracuje niezależnie od pozostałych. Wersja multipocket to aż 508 sprężyn/m2. Dzięki temu produkt posiada niezwykle dużo punktów podparcia dla całego ciała i zapewnia właściwe podparcie kręgosłupa.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Antygrzybiczny

Antygrzybiczny

Produkt polecany każdemu, kto chce w dodatkowy sposób zadbać o własne zdrowie, w szczególności zaś alergikom, osobom z chorobami układu oddechowego oraz dzieciom. Posiada właściwości antygrzybiczne, które pomagają utrzymać odpowiednią higienę posłania.

7 stref twardości

7 stref twardości

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Produkt zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. Pomaga to zachować kręgosłupowi naturalną linię, a jednocześnie rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Rekomendowany każdemu, kto dba o zachowanie zdrowych pleców i chce zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek podczas snu.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, która pomoże zachować higienę i antyalergiczność posłania.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd

Szczególnie piękne wykończenie materaca. W produkcie zastosowano dodatkowe elementy podnoszące znacząco walory wizualne całości. Materace wyróżnione tą cechą polecane są zwłaszcza do tych sypialni, które oprócz funkcji wypoczynkowej mają też za zadanie cieszyć oko i podnosić prestiż.

Twardość do wyboru

Twardość do wyboru

Użytkownik ma możliwość samodzielnego i łatwego wyboru takiego stopnia twardości, który zapewnia mu najwyższy komfort podczas snu.  Wystarczy przewrócić materac na drugą stronę.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Twardość materaca

H3, H4

Wypełnienie Materaca

Lateks, Pianka wysokoelastyczna, Sprężyna multipocket

Dodatkowe właściwości materaca

Antygrzybiczny, Dla alergików, Długi okres gwarancji, O właściwościach ortopedycznych, Taśma 3D lub ozdobna, Uchwyt do obracania, Zamek dookoła materaca

Wysokość

21 cm

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200