fbpx

Federico – materac sprężynowy

Komfortowy materac łączący piękny wygląd i wspaniałe właściwości lateksu. Materac ułatwia zapadanie w błogi i głęboki sen. Federico to model polecany osobom prowadzącym aktywny styl życia, alergikom oraz osobom cierpiącym na bóle pleców.

15 lat gwarancji!

 

*Regulamin promocji.

 

1 234,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
1 234,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Federico to elegancki materac, który zapewnia niebywały komfort odpoczynku. Jego strukturę stanowi wkład ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket (każda działa niezależnie od innych). Tworzą one 7 stref twardości, zapewniając dużą liczbę punktów podparcia dla kręgosłupa i całego ciała.

 

Konstrukcję wzbogacają: warstwa pianki wysokoelastycznej, trwałej, lekkiej i sprężystej, a także płyta z wysokiej jakości lateksu (z zawartością 20 proc. naturalnego mleczka kauczukowego) Lateks jest materiałem, który dba o odpowiednie ułożenie kręgosłupa i zwiększa komfort codziennego odpoczynku. Radykalnie ogranicza możliwości rozwoju roztoczy, grzybów i pleśni. Dlatego właśnie materac Federico to rozwiązanie przyjazne alergikom. Pianka wysokoelastyczna – bardzo ceniona na rynku za komfort zbliżony do pianki lateksowej, oraz przewiewność i antyalergiczność.  Te unikalne właściwości zapewnia struktura wkładu nakładki, uzyskana dzięki specjalistycznym procesom produkcyjnych z użyciem bardzo niskich temperatur.

Materac został obszyty po obwodzie niebieską siatką wentylacyjną 3D.

 

Niezwykła konstrukcja Federico ułatwia zapadanie w głęboki, błogi sen. Model polecany osobom, które skarżą się na bóle pleców, osobom aktywnym oraz alergikom.

 

Materac Federico występuje w pokrowcu Open Dream, wykonanego z oddychającej dzianiny przypominającej siatkę 3D. Pokrowiec został wyposażony w siatkę wentylacyjną 3D Progres oraz zamek rozdzielczy 360 stopni w kolorze pomarańczowym, ułatwiający zdejmowanie pokrowca. Można go prać w temperaturze nawet do 60 st. C, co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami.

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Open Dream z siatką wentylacyjną Progres.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/-

 

Czas realizacji: do 14 dni

Taśma wentylacyjna 3D

Taśma wentylacyjna 3D

Pokrowiec z siatką 3D zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, poprawiając właściwości antyalergiczne. Dodatkowo nadaje niepowtarzalnego wyglądu.

Pianka lateksowa

Pianka lateksowa

Pianka lateksowa zawierająca w swoim składzie aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego. Cechuje ją niezwykła elastyczność i wiele punktów podparcia. Polecana osobom z bólami pleców oraz alergikom.

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części. Ułatwia to zdejmowanie pokrowca z materaca oraz pranie.

Sprężyny multipocket (500 s)

Sprężyny multipocket (500 s)

Udoskonalona wersja sprężyn kieszeniowych, posiadająca 2x więcej punktów podparcia (ok. 500 sprężyn/m2). Każda ze sprężyn umieszona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracuje niezależnie od pozostałych. W efekcie otrzymujemy znakomite podparcie ciała oraz wysoką wytrzymałość.

Właściwości antyalergiczne

Właściwości antyalergiczne

Materac polecany dla osób z alergiami. Niweluje gromadzenie się roztoczy i grzybów, przez co zwiększa higienę snu.

Właściwości antygrzybiczne

Właściwości antygrzybiczne

Materac posiada właściwości antygrzybiczne – zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni, przez co zwiększa higienę snu.

7 stref twardości

7 stref twardości

Materac na swojej długości podzielony został na 7 stref o zróżnicowanej twardości. Dzięki temu materac lepiej dopasowuje się do kształtów ciała oraz podpiera kręgosłup na poszczególnych odcinkach.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Materac posiada właściwości ortopedyczne. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, przez co pomaga zachować naturalną linię kręgosłupa, poprawia krążenie krwi oraz rozluźnia mięśnie. Polecany osobom w każdym wieku, cierpiącym na bezsenność czy bóle pleców.

Materac dwustronny

Materac dwustronny

Materac można użytkować z dwóch stron.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Możliwość prania pokrowca w temperaturze do 60˚C pomaga zachować higienę i właściwości antyalergiczne posłania.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Piankę wysokoelastyczną cechuje wysoka sprężystość. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając liczne punkty podparcia. Dodatkowo cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza.

Twardość materaca

H3, H4

Wypełnienie Materaca

Lateks, Pianka wysokoelastyczna, Sprężyna multipocket

Dodatkowe właściwości materaca

Antygrzybiczny, Dla alergików, Długi okres gwarancji, O właściwościach ortopedycznych, Taśma 3D lub ozdobna, Uchwyt do obracania, Zamek dookoła materaca

Wysokość

21 cm

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200