fbpx

Cristiano – materac sprężynowy

Wysoki materac charakteryzujący się dużym stopniem twardości. Zapewnia dobre wsparcie kręgosłupa. Polecany osobom preferującym twardsze posłania, jak i oczekującym od materaca spełnienia walorów wizualnych, przy zachowaniu racjonalnej ceny.

 

890,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
890,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-120 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Cristiano to materac o wysokości 24 cm, dzięki czemu zapobiega nadmiernemu obciążeniu odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa podczas wstawania z łóżka. Jest to cecha istotna zwłaszcza dla seniorów. Jego wkład tworzy formatka sprężyn kieszeniowych (262 sztuki na 1 m2). Każda ze sprężyn pracuje niezależnie od innych, co przyczynia się do bardzo dobrego podparcia kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach. Ta bardzo istotna cecha została wzmocniona dzięki zaimplementowaniu w formatce sprężynowej tzw 7 stref komfortu.

 

Sprężyny kieszeniowe zostały obłożone z dwóch stron 5-centymetrową pianką poliuretanową T25.

 

Materac Cristiano występuje w pokrowcu Aero. Posiada on zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca z materaca. Można go prać w temperaturze nawet do 60 st. C, co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami.

 

Wersja podstawowa: w pokrowcu Aero pikowany 200g/m², wzór pikowania „cegiełka”.

 

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/- 10%.

 

Wysoki

Wysoki

Produkt charakteryzujący się dużą wysokością. Dzięki temu znacznie ułatwia podnoszenie się z łóżka. Świetnie sprawdzi się jako materac dla seniorów lub dla osób nie w pełni sprawnych ruchowo.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. To z kolei redukuje potencjalne uciski, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Twardość materaca

H4

Wypełnienie Materaca

Pianka Komfort, Sprężyna kieszeniowa

Wysokość

24 cm

Dodatkowe właściwości materaca

Zamek dookoła materaca

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200