fbpx

Łóżko tapicerowane Nature

Inspiracją do stworzenia łóżka tapicerowanego Nature była otaczająca nas przyroda. Model ten łączy w sobie pewną surowość, przełamaną delikatnym łukiem na zagłówku i charakterystycznymi  drewnianymi akcentami. 

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

2 468,00 

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
Stelaż czy pojemnik na pościel
Brak stelaża /pojemnika
Stelaż Easypack
Pojemnik otwierany od frontu
Wybrano:
2 468,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Charakterystyczne dla tego modelu drewniane elementy przy zagłówku oraz wysokie nóżki znakomicie wpisują się w style aranżacyjne takie jak styl skandynawski, naturalny czy rustykalny. W połączeniu z miękką w dotyku tkanina obiciową tworzy przytulny element sypialni.

Zastosowane w tym modelu wysokie drewniane nóżki mają wysokość aż 16 cm. Wizualnie dodaje to lekkości całej bryle, ale jest to również bardzo praktyczne rozwiązanie, które umożliwia swobodne odkurzenie powierzchni pod meblem, również za pomocą robota sprzątającego.

Łóżko tapicerowane Nature może zostać doposażone w duży, niedzielony pojemnik na pościel, dzięki czemu zyskujemy więcej miejsca do przechowywania. Pojemnik został wyposażony w podnośniki gazowe, dzięki czemu z jego otwarciem nie będą miały problemu osoby starsze czy kobiety w ciąży. Na solidnej metalowej ramie rozmieszczono gęsto usytuowane listwy sprężynujące, które stanowią znakomitą amortyzację dla materaca.

 

Drewniane elementy w modelu Nature występują wyłącznie w kolorze buk i nie podlegają personalizacji.

Model Nature występuje wyłącznie w rozmiarach 140 x 200, 160 x 200 i 180 x 200 cm.

 

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4-6 tygodni