Łóżko tapicerowane Lancaster

0,00 

Charakterystyczne, majestatyczne wezgłowie sprawia, że obok Lancastera nie można przejść obojętnie. Łóżko polecane przede wszystkim do przestronnych sypialni w stylu glamour.

Wybierz łóżko dla materaca o rozmiarze:
Tkanina
Wybrano:
Stelaż czy pojemnik na pościel?
Brak stelaża/pojemnika
Stelaż
Pojemnik na pościel
Wybrano:
Nóżki
Biały
Orzech
Olcha
Wenge
Buk
Chrom
Wybrano:
Dodatki
0,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Unikatowy design łóżka tworzą efektowne, głęboko i gęsto pikowane wezgłowie oraz oryginalny kształt krawędzi bocznych. Guziki w zagłówku można wymienić na kryształki. Można dokompletować łóżko pojemnikiem na pościel (otwieranym od frontu, z wygodnymi podnośnikami gazowymi i stelażem) lub z samym tylko stelażem.

 

Do wyboru są trzy rodzaje nóżek, w tym chromowany oraz dwa modele drewnianych (każdy w pięciu różnych wariantach kolorystycznych). W tym modelu ustalony jest jeden wariant, bez możliwości personalizacji: wysokości wezgłowia, kształtu płóz oraz wysokości nóżek.

 

UWAGA!  W powyższej ofercie mogą Państwo dobrać do łóżka pojemnik na pościel lub stelaż Simpack.  Niemniej jednak w naszym asortymencie znaleźć można także stelaże prosteregulowane i elektryczne.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego od frontu

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego od frontu

Istnieje możliwość dobrania funkcjonalnego pojemnika na pościel otwieranego od frontu.

Dostępne wersje stelaża

Simpack, prosty, regulowany lub elektryczny, Pojemnik na pościel otwierany od frontu

Wysokość zagłówka

126

Rodzaj zagłówka w łóżku

Zdobiony pikami

Dostępne wysokości nóżek

4 cm