fbpx

Łóżko tapicerowane Lancaster

Charakterystyczne, majestatyczne wezgłowie sprawia, że obok Lancastera nie można przejść obojętnie. Łóżko polecane przede wszystkim do przestronnych sypialni w stylu glamour.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

 

 

 

3 585,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
Stelaż czy pojemnik na pościel?
Brak stelaża/pojemnika
Stelaż Easypack
Pojemnik na pościel otwierany od frontu
Wybrano:
Nóżki
Biały
Orzech
Dąb olejowany
Wenge
Buk
Chrom
Wybrano:
Dodatki
3 585,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Unikatowy design łóżka tworzą efektowne, głęboko i gęsto pikowane wezgłowie oraz oryginalny kształt krawędzi bocznych. Guziki w zagłówku można wymienić na kryształki. Można dokompletować łóżko pojemnikiem na pościel (otwieranym od frontu, z wygodnymi podnośnikami gazowymi i stelażem) lub z samym tylko stelażem.

 

Do wyboru są trzy rodzaje nóżek, w tym chromowany oraz dwa modele drewnianych (każdy w pięciu różnych wariantach kolorystycznych). W tym modelu ustalony jest jeden wariant, bez możliwości personalizacji: wysokości wezgłowia, kształtu płóz oraz wysokości nóżek.

 

UWAGA!  W powyższej ofercie mogą Państwo dobrać do łóżka pojemnik na pościel lub stelaż Easypack.  Inne rodzaje stelaży można znaleźć tutaj.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 28 dni

 

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego od frontu

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego od frontu

Istnieje możliwość dobrania funkcjonalnego pojemnika na pościel otwieranego od frontu.

Dostępne wersje stelaża

Simpack, prosty, regulowany lub elektryczny, Pojemnik na pościel otwierany od frontu

Wysokość zagłówka

126

Rodzaj zagłówka w łóżku

Zdobiony pikami

Dostępne wysokości nóżek

4 cm

Rozmiar łóżka

90×200