fbpx

Łóżko tapicerowane Everest

Model Everest to wysokie łóżko z olbrzymim pojemnikiem na pościel (opcjonalnie). Polecane w szczególności do dużych sypialni lub dla osób poszukujących wysokiej powierzchni spania.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

 

 

 

 

2 710,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
Stelaż czy pojemnik na pościel
Brak stelaża/pojemnika
Stelaż Easypack
Pojemnik otwierany od frontu
Wybrano:
Nóżki
Orzech
Dąb olejowany
Wenge
Biały
Buk
Chrom
Wybrano:
Dodatki
2 710,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Imponująca bryła łóżka nadaje całej sypialni majestatycznego charakteru. Wysokość powierzchni spania ułatwia wstawanie z łóżka, odciążając odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Olbrzymi pojemnik na pościel (otwieranego od frontu, z wygodnymi podnośnikami gazowymi i stelażem) to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu zyskujemy dużą przestrzeń do przechowywania.

Everest łączy funkcjonalność, komfort użytkowania na co dzień i stylową formę. Pionowe pasy na wysokim zagłówku dodatkowo wizualnie podnoszą pomieszczenie. Zagłowie posiada delikatne wygięcie na 8 cm.

Standardowo w modelu Everest frontowa cześć ramy posiada zaokrąglenie górnej krawędzi.

 

Do wyboru są trzy rodzaje nóżek, w tym jeden chromowany oraz dwa modele drewnianych (każdy w różnych wariantach kolorystycznych). Zagłówek łóżka świetnie podkreślą zarówno jasne, jak i bardziej nasycone kolory obić. 

 

W tym modelu ustalony jest jeden wariant, bez możliwości personalizacji: wysokości wezgłowia, kształtu płóz oraz wysokości nóżek.

 

UWAGA!  W powyższej ofercie mogą Państwo dobrać do łóżka pojemnik na pościel lub stelaż Easypack.  Inne rodzaje stelaży można znaleźć tutaj.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4-6 tygodni

Pojemnik otwierany od frontu

Pojemnik otwierany od frontu

Możliwość zamówienia łóżka z pojemnikiem na pościel otwieranym od przodu, tj. od strony nóg. Nie dotyczy jeśli wybrano sam stelaż.

Dostępne wysokości nóżek

4 cm

Dostępne wersje stelaża

Simpack, prosty, regulowany lub elektryczny, Pojemnik na pościel otwierany od frontu

Wysokość zagłówka

123

Rodzaj zagłówka w łóżku

Przeszywany z wciągami

Rozmiar łóżka

140×200