fbpx

Łóżko tapicerowane Dino

Prosta, elegancka forma oraz specjalna konstrukcja posłania, która pozwoliła na ułożenie materaca bezpośrednio na bryle łóżka. Dzięki temu Dino przypomina łóżko kontynentalne, a przy tym ma wbudowany praktyczny pojemnik na pościel. Uniwersalny charakter łóżka sprawia, że pasuje do każdej sypialni.

 

Uwaga! W cenę łóżka wliczone są już dwa pojemniki na pościel otwierane od frontu.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

 

 

 

 

 

2 970,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
Nóżki
Wybrano:
Dodatki
2 970,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Prosta, elegancka forma oraz specjalna konstrukcja posłania, która pozwoliła na ułożenie materaca bezpośrednio na bryle łóżka. To sprawia, że Dino przypomina łóżko kontynentalne, a przy tym ma już wbudowany pojemnik na pościel (otwierany od frontu, z wygodnymi podnośnikami gazowymi) oraz stelaż. Gładki zagłówek wykończony jest kedrą.

Łóżko łączy funkcjonalność z trwałością.

 

W tym modelu ustalony jest jeden wariant, bez możliwości personalizacji: nóżek (E10), wysokości wezgłowia, kształtu boków.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 28 dni

Pojemnik na pościel w zestawie

Pojemnik na pościel w zestawie

Łóżko wyposażone w pojemnik na pościel otwierany od przodu, tj. od strony nóg.

Dostępne wysokości nóżek

10 cm

Dostępne wersje stelaża

Dwa pojemniki na pościel

Wysokość zagłówka

117

Rozmiar łóżka

140×200