fbpx

Łóżko tapicerowane Chiaro

Łóżko Chiaro to ukłon w stronę natury. Inspirację czerpano z kształtu blaszek grzybów, odzwierciedlając je poprzez ozdobne marszczenia tkaniny na wezgłowiu i ramie. Projekt opiera się na kolorystyce, która jest odpowiedzią na grę świateł i cieni, nadając łóżku trójwymiarowego charakteru.

Model Chiaro został wyróżniony prestiżową nagrodą Diamenty Meblarstwa 2024.

 

Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

3 575,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
Stoliki boczne
Wybrano:
3 575,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Łóżko tapicerowane Chiaro to połączenie funkcjonalności i estetyki, inspirowane naturą. Model ten wyróżniają modne zaoblenia, które są widoczne zarówno na podstawie łóżka, jak i na zagłówku. Krawędzie ramy i zagłowia zostały dodatkowo podkreślone elegancką lamówką. Charakterystyczne drapowania tkaniny, wykonane ręcznie przez doświadczonych tapicerów, powtarzają się na zagłówku i podstawie, nadając łóżku unikalny charakter.

Wysokie na 120 cm wezgłowie jest charakterystycznym elementem tego modelu. Przymocowane do niego czarne stoliki nocne zapewniają dodatkową funkcjonalność tego mebla. Wykonane z metalu z zamontowanymi blatami z bejcowanego drewna tworzą wyjątkową przestrzeń do eksponowania drobnych przedmiotów lub umieszczenia lampek nocnych. To praktyczne rozwiązanie, które nie tylko zwiększa użyteczność, ale także dodaje łóżku oryginalności. Dodatkowo, nawiązujące do stolików metalowe nóżki o wysokości aż 12 cm tworzą spójną całość, ale są również praktycznym rozwiązaniem w sypialni. Taka przestrzeń polecana jest w szczególności w pomieszczeniach, gdzie zastosowano ogrzewanie podłogowe. Ułatwia ona również utrzymanie czystości pod łóżkiem, umożliwiając swobodny dostęp nawet robotom sprzątającym.

Podstawę łóżka tworzy rama o wysokości 28 cm. W jej wnętrzu umieszczono pojemnik na pościel ze stelażem z listwami sprężynującymi, które nie tylko amortyzują materac, ale także podnoszą komfort snu. Pojemnik na pościel otwierany jest od frontu, w którym na metalowej ramie rozmieszczone zostały listwy sprężynujące. Jego zastosowanie oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania.

 

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.