fbpx

Łóżko kontynentalne Claro

Wyjątkowe łóżko kontynentalne o wyjątkowej funkcjonalności. Claro oferuje nie tylko znakomity, zdrowy sen, ale również niezwykły relaks w ciągu dnia, dzięki zaimplementowaniu w tym modelu dwóch stelaży elektrycznych. Wobec tego polecane jest z jednej strony osobom stawiającym swoim posłaniom bardzo wysokie wymagania, z drugiej zaś – klientom oczekującym szczególnego traktowania (jak osoby starsze, przewlekle chore itd.).

6 781,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
6 781,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Claro to wyjątkowe łóżko kontynentalne w rodzinie Comforteo. Mebel stanowi rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników.  

 

Konstrukcja składa się z trzech progresywnie działających, elastycznych warstw. Podstawę łóżka stanowią dwa stelaże elektryczne, którymi można sterować niezależnie od strony głowy i nóg. Służy do tego specjalny pilot. Stelaże te są trwale zespolone z odpowiednio przygotowanym materacem, wyposażonym w sprężyny kieszeniowe i dzięki temu stanowiącym znakomitą warstwę sprężynującą całego łóżka.

 

Materacem właściwym również jest materac kieszeniowy (262 sprężyn/m2). Materac zapewnia 7 stref komfortu i świetne dopasowanie do kształtów ciała śpiącego oraz właściwe podparcie dla kręgosłupa. Duża ilość punktów podparcia przyczynia się do redukowania ucisków na mięśnie, skórę i naczynia krwionośne podczas snu lub okazjonalnego wypoczynku. Zarówno boki stelaży, jak i boki materaca bazowego oraz boki materaca właściwego, obite są dowolnie wybraną tkaniną tapicerską.

 

Ostatnią warstwą łóżka kontynentalnego Claro jest nakładka wykonana z pianki wysokoelastycznej. Komfort podwyższa zastosowany w nakładce pokrowiec z przewiewnej dzianiny Aero z siatką 3D.

 

Łóżko charakteryzuje się unoszącą sie na wysokości 13 cm podstawą, sprawiając w ten sposób wrażenie „lewitującego”.

 

 

 

Do tego modelu łóżka nie można dobrać pojemnika na pościel.

Dostępne szerokości nominalne to: 160 cm/ 180 cm

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

 

3 warstwy łóżka

Trzy elastyczne i działające progresywnie warstwy łóżka Claro pozwolą każdej nocy czuć się we własnej sypialni, jak w najpiękniejszym i najbardziej komfortowym apartamencie hotelowym.

Wspaniała elastyczność to zasługa połączenia następujących elementów: sprężyn bonellowych w najniższej warstwie, sprężyn kieszeniowych w środkowej oraz nakładki jako najwyższej warstwy łóżka.

 

Termin realizacji: 4 – 8 tygodni

Szczególna prozdrowotność

Szczególna prozdrowotność

Materac wyróżnia się wyjątkowymi cechami, sprzyjającymi rehabilitacji osób z problemami kręgosłupa.

Łóżko wyposażone w stelaż elektryczny

Łóżko wyposażone w stelaż elektryczny

Produkt zawiera innowacyjny i komfortowy stelaż elektryczny – sterowany pilotem.

Dwupoziomowy układ sprężyn

Dwupoziomowy układ sprężyn

Zastosowano połączenie dwóch rodzajów sprężyn w ramach jednego układu. Uzyskano dzięki temu sprężystość progresywną, co z kolei wspiera właściwości relaksacyjne.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe zbudowane z wytrzymałych i cichych sprężyn. Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracuje niezależnie od pozostałych. W efekcie otrzymujemy znakomite podparcie ciała.

7 stref twardości

7 stref twardości

Materac na swojej długości podzielony został na 7 stref o zróżnicowanej twardości. Dzięki temu materac lepiej dopasowuje się do kształtów ciała oraz podpiera kręgosłup na poszczególnych odcinkach.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Materac posiada właściwości ortopedyczne. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, przez co pomaga zachować naturalną linię kręgosłupa, poprawia krążenie krwi oraz rozluźnia mięśnie. Polecany osobom w każdym wieku, cierpiącym na bezsenność czy bóle pleców.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka poliuretanowa o zwiększonej gęstości zapewnia dobrą przewiewność i optymalną podporę, zbliżoną do pianki wysokoelastycznej.

Sprężyny typu bonell w siedzisku

Sprężyny typu bonell w siedzisku

Siedzisko kanapy wykonane ze sprężyn typu bonell, zapewnia wysoki komfort i trwałość. Bonell charakteryzuje się sprężystością powierzchniową.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Możliwość prania pokrowca w temperaturze do 60˚C pomaga zachować higienę i właściwości antyalergiczne posłania.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Piankę wysokoelastyczną cechuje wysoka sprężystość. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając liczne punkty podparcia. Dodatkowo cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza.

Rozmiar łóżka

160×200, 180×200