fbpx

Łóżko kontynentalne Claro

Wyjątkowe łóżko kontynentalne o wyjątkowej funkcjonalności. Claro oferuje nie tylko znakomity, zdrowy sen, ale również niezwykły relaks w ciągu dnia, dzięki zaimplementowaniu w tym modelu dwóch stelaży elektrycznych. Wobec tego polecane jest z jednej strony osobom stawiającym swoim posłaniom bardzo wysokie wymagania, z drugiej zaś – klientom oczekującym szczególnego traktowania (jak osoby starsze, przewlekle chore itd.).

6 781,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
6 781,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Claro to wyjątkowe łóżko kontynentalne w rodzinie Comforteo. Mebel stanowi rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników.  

 

Konstrukcja składa się z trzech progresywnie działających, elastycznych warstw. Podstawę łóżka stanowią dwa stelaże elektryczne, którymi można sterować niezależnie od strony głowy i nóg. Służy do tego specjalny pilot. Stelaże te są trwale zespolone z odpowiednio przygotowanym materacem, wyposażonym w sprężyny kieszeniowe i dzięki temu stanowiącym znakomitą warstwę sprężynującą całego łóżka.

 

Materacem właściwym również jest materac kieszeniowy (262 sprężyn/m2). Materac zapewnia 7 stref komfortu i świetne dopasowanie do kształtów ciała śpiącego oraz właściwe podparcie dla kręgosłupa. Duża ilość punktów podparcia przyczynia się do redukowania ucisków na mięśnie, skórę i naczynia krwionośne podczas snu lub okazjonalnego wypoczynku. Zarówno boki stelaży, jak i boki materaca bazowego oraz boki materaca właściwego, obite są dowolnie wybraną tkaniną tapicerską.

 

Ostatnią warstwą łóżka kontynentalnego Claro jest nakładka wykonana z pianki wysokoelastycznej. Komfort podwyższa zastosowany w nakładce pokrowiec z przewiewnej dzianiny Aero z siatką 3D.

 

Łóżko charakteryzuje się unoszącą sie na wysokości 13 cm podstawą, sprawiając w ten sposób wrażenie „lewitującego”.

 

 

 

Do tego modelu łóżka nie można dobrać pojemnika na pościel.

Dostępne szerokości nominalne to: 160 cm/ 180 cm

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

 

3 warstwy łóżka

Trzy elastyczne i działające progresywnie warstwy łóżka Claro pozwolą każdej nocy czuć się we własnej sypialni, jak w najpiękniejszym i najbardziej komfortowym apartamencie hotelowym.

Wspaniała elastyczność to zasługa połączenia następujących elementów: sprężyn bonellowych w najniższej warstwie, sprężyn kieszeniowych w środkowej oraz nakładki jako najwyższej warstwy łóżka.

 

Termin realizacji: 4 – 8 tygodni

Szczególna prozdrowotność

Wyróżnia się wyjątkowymi cechami, sprzyjającymi rehabilitacji osób z problemami kręgosłupa.

Stelaż elektryczny

Stelaż elektryczny

Produkt zawiera innowacyjny i komfortowy stelaż elektryczny – sterowany pilotem.

Dwupoziomowy układ sprężyn

Dwupoziomowy układ sprężyn

Unikalne, warstwowe połączenie sprężyn bonellowych ze sprężynami kieszeniowymi. Rozwiązanie inspirowane słynącymi ze swego komfortu łóżkami kontynentalnymi.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. To z kolei redukuje potencjalne uciski, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

7 stref twardości

7 stref twardości

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Produkt zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. Pomaga to zachować kręgosłupowi naturalną linię, a jednocześnie rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Rekomendowany każdemu, kto dba o zachowanie zdrowych pleców i chce zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek podczas snu.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Sprężyny typu Bonell

Sprężyny typu Bonell

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn bonellowych. Jest to tradycyjny, ceniony od dziesiątków lat model sprężyn, charakteryzujących się dużą wytrzymałością i sztywnymi łączeniami między sobą.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, która pomoże zachować higienę i antyalergiczność posłania.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Rozmiar łóżka

160×200, 180×200