fbpx

Łóżko kontynentalne Atlanta

Majestatyczne wezgłowie, elegancki charakter i „lekka” bryła łóżka. Atlanta pozwoli poczuć się w domowej sypialni, jak w apartamencie luksusowego kurortu.

 

7 364,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
7 364,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Atlanta to łóżko kontynentalne, którego lekka forma i konstrukcja zapewniają komfortowy odpoczynek. Podstawę Atlanty tworzy pół-twardy box z dodatkiem pianki poliuretanowej. Wyżej znajduje się materac z dwupoziomowym układem sprężyn – kieszeniowych oraz bonellowych, zawierający także warstwy pianki antybakteryjnej oraz pianki wysokoelastycznej. Razem tworzy to nie tylko wyjątkowy zestaw o sprężystości progresywnej, ale też użycie wysokojakościowych komponentów wspomaga zdrowie pleców, skóry, układu oddechowego i odpornościowego użytkownika. Atlanta to kwintesencja wygodnego łóżka kontynentalnego, wzbogaconego o najnowocześniejsze osiągnięcia w dziedzinie dobrego snu.

 

Atlantę wyróżniają też dopracowane detale, jak głębokie przeszycia na wezgłowiu czy gustowny haft na pokrowcu materaca właściwego. Smukłe nóżki sprawiają, że bryła łóżka kontynentalnego zyskuje na lekkości.

 

Łóżko dostępne w tkaninach tapicerskich: Milton 03, Milton 13, Milton 14, Milton 15.

 

W tym modelu łóżka wysokość wezgłowia, wysokość nóżek, materac bazowy oraz materac właściwy – nie podlegają personalizacji.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4-5 tygodni

Pianka antybakteryjna

Pianka antybakteryjna

Innowacyjna pianka to komponent, który pokochają osoby ceniące przedmioty codziennego użytku z właściwościami prozdrowotnymi. Pianka antybakteryjna wspomaga ochronę przeciw bakteriom i stanowi znakomite uzupełnienie codziennych starań o dobre samopoczucie.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. To z kolei redukuje potencjalne uciski, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

7 stref twardości

7 stref twardości

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Produkt zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. Pomaga to zachować kręgosłupowi naturalną linię, a jednocześnie rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Rekomendowany każdemu, kto dba o zachowanie zdrowych pleców i chce zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek podczas snu.

Sprężyny typu Bonell

Sprężyny typu Bonell

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn bonellowych. Jest to tradycyjny, ceniony od dziesiątków lat model sprężyn, charakteryzujących się dużą wytrzymałością i sztywnymi łączeniami między sobą.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Rozmiar łóżka

160×200, 180×200