fbpx

Łóżko kontynentalne Alexander

Stylowe wezgłowie z regularnymi przeszyciami oraz pokrowiec materaca właściwego z wyrafinowanym zdobieniem, sprawiają, że Alexander będzie najpiękniejszą ozdobą w każdej sypialni. Jednocześnie oferuje użytkownikowi wysoki komfort i właściwości ortopedyczne dzięki implementacji innowacyjnej technologii New Tech Bed. Łóżko polecane jest wszystkim miłośnikom dobrego i zdrowego snu i dedykowane do sypialni o różnych gabarytach.

8 033,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
8 033,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Alexander przykuwa uwagę klasyczną bryłą i urokliwym wezgłowiem. Charakterystyczne, niemal ozdobne, nóżki stanowią dopełnienie stylowego charakteru łóżka i sprawiają, że Alexander zyskuje na lekkości.

Kontynentalna konstrukcja łóżka wg innowacyjnej technologii New Tech Bed zapewnia użytkownikom najwyższy komfort i dbałość o zdrowe plecy. Łóżko Alexander posiada naprzemiennie ułożone sprężyny kieszeniowe i multipocket. Użyte pianki zostały są stosownie nacinane i profilowane w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu dla użytkownika. W rezultacie uzyskano wysoce efektywną odmianę 7 stref komfortu, której zadaniem jest jak najlepsze dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała podczas snu.

Ponadto w materacu właściwym łóżka Alexander użyto też innowacyjnej pianki Gelax, , łączącej w sobie zalety żelu, trwałej, przewiewnej i sprężystej pianki wysokoelastycznej oraz swobodnie „otulającej” pianki termoelastycznej. To wszystko stawia łóżko kontynentalne Alexander w ścisłej czołówce łóżek tej kategorii w skali Europy.

 

Łóżko dostępne w tkaninach tapicerskich: Fresh 01, Fresh 11, Fresh 13, Fresh 32.

 

W tym modelu łóżka wysokość wezgłowia, wysokość nóżek, materac bazowy oraz materac właściwy – nie podlegają personalizacji.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 28 dni

Taśma wentylacyjna 3D

Taśma wentylacyjna 3D

W produkcie zastosowano przewiewną taśmę 3D, która zapewnia odpowiednią wentylację materaca oraz wspomaga jego działanie antyalergiczne.

Pianka Gelax

Pianka Gelax

Produkt zawiera innowacyjną piankę Gelax, która łączy właściwości pianki żelowej, pianki wysokoelastycznej (elastyczność oraz przewiewność ), a także właściwości pianki termoelastycznej (świetne dopasowanie do kształtu ciała).

Sprężyny multipocket

Sprężyny multipocket

Każda ze sprężyn jest umieszczona w oddzielnej kieszonce – pracuje niezależnie od pozostałych. Wersja multipocket to aż 508 sprężyn/m2. Dzięki temu produkt posiada niezwykle dużo punktów podparcia dla całego ciała i zapewnia właściwe podparcie kręgosłupa.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. To z kolei redukuje potencjalne uciski, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

7 stref twardości

7 stref twardości

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Rozmiar łóżka

160×200, 180×200