fbpx

Łóżko kontynentalne Alexander

Stylowe wezgłowie z regularnymi przeszyciami oraz pokrowiec materaca właściwego z wyrafinowanym zdobieniem, sprawiają, że Alexander będzie najpiękniejszą ozdobą w każdej sypialni. Jednocześnie oferuje użytkownikowi wysoki komfort i właściwości ortopedyczne dzięki implementacji innowacyjnej technologii New Tech Bed. Łóżko polecane jest wszystkim miłośnikom dobrego i zdrowego snu i dedykowane do sypialni o różnych gabarytach.

8 033,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
8 033,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Alexander przykuwa uwagę klasyczną bryłą i urokliwym wezgłowiem. Charakterystyczne, niemal ozdobne, nóżki stanowią dopełnienie stylowego charakteru łóżka i sprawiają, że Alexander zyskuje na lekkości.

Kontynentalna konstrukcja łóżka wg innowacyjnej technologii New Tech Bed zapewnia użytkownikom najwyższy komfort i dbałość o zdrowe plecy. Łóżko Alexander posiada naprzemiennie ułożone sprężyny kieszeniowe i multipocket. Użyte pianki zostały są stosownie nacinane i profilowane w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu dla użytkownika. W rezultacie uzyskano wysoce efektywną odmianę 7 stref komfortu, której zadaniem jest jak najlepsze dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała podczas snu.

Ponadto w materacu właściwym łóżka Alexander użyto też innowacyjnej pianki Gelax, , łączącej w sobie zalety żelu, trwałej, przewiewnej i sprężystej pianki wysokoelastycznej oraz swobodnie „otulającej” pianki termoelastycznej. To wszystko stawia łóżko kontynentalne Alexander w ścisłej czołówce łóżek tej kategorii w skali Europy.

 

Łóżko dostępne w tkaninach tapicerskich: Fresh 01, Fresh 11, Fresh 13, Fresh 32.

 

W tym modelu łóżka wysokość wezgłowia, wysokość nóżek, materac bazowy oraz materac właściwy – nie podlegają personalizacji.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 28 dni

Taśma wentylacyjna 3D

Taśma wentylacyjna 3D

Pokrowiec z siatką 3D zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, poprawiając właściwości antyalergiczne. Dodatkowo nadaje niepowtarzalnego wyglądu.

Pianka Gelax

Pianka Gelax

Innowacyjna pianka, łącząca w sobie właściwości żelu, pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej. Cechuje ją przewiewność, elastyczność oraz doskonałe dopasowanie do kształtu ciała.

Sprężyny multipocket (500 s)

Sprężyny multipocket (500 s)

Udoskonalona wersja sprężyn kieszeniowych, posiadająca 2x więcej punktów podparcia (ok. 500 sprężyn/m2). Każda ze sprężyn umieszona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracuje niezależnie od pozostałych. W efekcie otrzymujemy znakomite podparcie ciała oraz wysoką wytrzymałość.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe zbudowane z wytrzymałych i cichych sprężyn. Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracuje niezależnie od pozostałych. W efekcie otrzymujemy znakomite podparcie ciała.

Właściwości antyalergiczne

Właściwości antyalergiczne

Materac polecany dla osób z alergiami. Niweluje gromadzenie się roztoczy i grzybów, przez co zwiększa higienę snu.

7 stref twardości

7 stref twardości

Materac na swojej długości podzielony został na 7 stref o zróżnicowanej twardości. Dzięki temu materac lepiej dopasowuje się do kształtów ciała oraz podpiera kręgosłup na poszczególnych odcinkach.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka poliuretanowa o zwiększonej gęstości zapewnia dobrą przewiewność i optymalną podporę, zbliżoną do pianki wysokoelastycznej.

Rozmiar łóżka

160×200, 180×200