fbpx

Kanapa Bolero

 

Bardzo wygodna i stylowa kanapa o niewielkich gabarytach. Bolero przykuwa uwagę eleganckim zdobieniem i charakterystyczny podłokietnikami. Świetnie sprawdzi się w każdym salonie – bez względu na metraż.

2 994,00 

Tkanina
Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia.  

Grupa I LINK  

Grupa II LINK  

Grupa III LINK
Gr. I
Gr. II
Gr. III
Wybrano:
2 994,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategorie: ,

Udostępnij:

Bolero to klasyczna i uniwersalna sofa, zapewniająca wysoki komfort użytkowania. Uwagę przykuwają wciągi zarówno na poduszkach i siedzisku, jak również podłokietnikach.  

 

Jeden z największych atutów w zakresie komfortu kanapy Bolero stanowi zaimplementowany w siedzisku tzw. Lux System. Polega on na połączeniu trzech elementów sprężynujących (sprężyn bonellowych, falistych, oraz pianki wysokoelastycznej) w jeden układ, oferując tym samym użytkownikowi efekt w postaci wyjątkowej wygody i trwałości wypełnienia siedziska.

 

Poduchy oparciowe wykonane są z pianki, więc unikniemy deformowania się oparcia podczas użytkowania.

 

Model Bolero posiada również bardzo praktyczna i wygodną funkcje spania. Rozkładana jest przy pomocy tzw. mechanizmowi typu DL. Cała powierzchnia spania (141×191 cm), posiada zbliżoną sprężystość. Kanapa posiada dodatkowo duży pojemnik na pościel.

 

 

Nóżki: 9 cm

Powierzchnia spania: 141 x 191 cm.

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4 – 6 tygodni

Lux-System

Lux-System

Autorski Lux-System, to specjalistyczny układ trzech elementów sprężynujących – sprężyn bonellowych, sprężyn falistych oraz pianki wysokoelastycznej. Odpowiednie połączenie tych elementów zapewnia wysoką trwałość oraz wyjątkową wygodę podczas użytkowania. Komfort siedzenia należy do najwyższych na rynku, a komfort spania jest porównywalny do komfortu materaca ze sprężynami kieszeniowymi.

Automat typu „DL”

Automat typu „DL”

Mebel wyposażony w automat, którego użycie pozwala w prosty sposób rozłożyć funkcję spania. Jego mechanizm nie wymaga użycia siły oraz zapobiega porysowaniu podłogi.

Mebel z funkcją spania

Mebel z funkcją spania

Mebel wielofunkcyjny, wyposażony w funkcję spania.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Zastosowanie sprężyn falistych typu B sprawia, że siedzisko jest wygodne w użytkowaniu poprzez jego sprężystość.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Piankę wysokoelastyczną cechuje wysoka sprężystość. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając liczne punkty podparcia. Dodatkowo cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza.