fbpx

Green Comet – materac sprężynowy

Wysoki, dwustronny i średnio twardy materac o właściwościach prozdrowotnych. Rdzeń materaca stanowią innowacyjne sprężyny, które w inteligentny sposób dopasowują się do każdego użytkownika, bez względu na wzrost i preferowaną pozycję spania.

 

 

867,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
867,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Materac Green Comet to uniwersalne rozwiązanie. Posiada właściwości prozdrowotne, dzięki czemu po przebudzeniu nie odczuwamy bólu pleców, głowy czy zdrętwiałych kończyn. Zastosowanie w jego wnętrzu innowacyjnych sprężyn High Adaptive o wysokości aż 14,5 cm zapewnia odpowiednie podparcie ciała na każdym jego odcinku, niezależnie od wzrostu użytkownika czy pozycji w jakiej śpi.

Po obu stronach formatka sprężyn została obłożona przekładką filcową, a następnie pianką poliuretanową. Materac jest dwustronny, a każda ze stron ma taką samą twardość (H3 – średnio twardy).

Pokrowiec zastosowany w materacu Green Comet został wykonany z przewiewnej dzianiny Aero. Dookoła umieszczona została bardzo szeroka siatka wentylująca (aż 13 cm) o nowym, oryginalnym wyglądzie, a także zamek rozdzielczy w kolorze zielonym. Pokrowiec można prać w temperaturze aż 60st.C, dzięki czemu możemy usunąć nie tylko zabrudzenia, ale również roztocza i inne alergeny z jego powierzchni. Dla ułatwiania zdejmowania i prania zastosowano zamek rozdzielczy 360st. który dzieli pokrowiec na dwie części.

Czas realizacji: do 14 dni

Szczególna prozdrowotność

Szczególna prozdrowotność

Materac wyróżnia się wyjątkowymi cechami, sprzyjającymi rehabilitacji osób z problemami kręgosłupa.

Inteligentne dopasowanie

Inteligentne dopasowanie

Materac posiada innowacyjne sprężyny kieszeniowe, które dzięki swojej nowoczesnej budowie w inteligentny sposób dopasowuje się do każdego użytkownika, bez względu na wzrost i preferowaną pozycję spania.

Taśma wentylacyjna 3D

Taśma wentylacyjna 3D

Pokrowiec z siatką 3D zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, poprawiając właściwości antyalergiczne. Dodatkowo nadaje niepowtarzalnego wyglądu.

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części. Ułatwia to zdejmowanie pokrowca z materaca oraz pranie.

Materac dwustronny

Materac dwustronny

Materac można użytkować z dwóch stron.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Możliwość prania pokrowca w temperaturze do 60˚C pomaga zachować higienę i właściwości antyalergiczne posłania.

Twardość materaca

H3

Wypełnienie Materaca

Sprężyny High Adaptive, Pianka Komfort, Sprężyna kieszeniowa

Dodatkowe właściwości materaca

Ciepły, Zamek dookoła materaca

Wysokość

22 cm

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200