fbpx

Green Comet – materac sprężynowy

Wysoki, dwustronny i średnio twardy materac o właściwościach prozdrowotnych. Rdzeń materaca stanowią innowacyjne sprężyny, które w inteligentny sposób dopasowują się do każdego użytkownika, bez względu na wzrost i preferowaną pozycję spania.

 

 

867,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
867,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Materac Green Comet to uniwersalne rozwiązanie. Posiada właściwości prozdrowotne, dzięki czemu po przebudzeniu nie odczuwamy bólu pleców, głowy czy zdrętwiałych kończyn. Zastosowanie w jego wnętrzu innowacyjnych sprężyn High Adaptive o wysokości aż 14,5 cm zapewnia odpowiednie podparcie ciała na każdym jego odcinku, niezależnie od wzrostu użytkownika czy pozycji w jakiej śpi.

Po obu stronach formatka sprężyn została obłożona przekładką filcową, a następnie pianką poliuretanową. Materac jest dwustronny, a każda ze stron ma taką samą twardość (H3 – średnio twardy).

Pokrowiec zastosowany w materacu Green Comet został wykonany z przewiewnej dzianiny Aero. Dookoła umieszczona została bardzo szeroka siatka wentylująca (aż 13 cm) o nowym, oryginalnym wyglądzie, a także zamek rozdzielczy w kolorze zielonym. Pokrowiec można prać w temperaturze aż 60st.C, dzięki czemu możemy usunąć nie tylko zabrudzenia, ale również roztocza i inne alergeny z jego powierzchni. Dla ułatwiania zdejmowania i prania zastosowano zamek rozdzielczy 360st. który dzieli pokrowiec na dwie części.

Czas realizacji: do 14 dni

Szczególna prozdrowotność

Wyróżnia się wyjątkowymi cechami, sprzyjającymi rehabilitacji osób z problemami kręgosłupa.

Inteligentne dopasowanie

Materac posiada innowacyjne sprężyny kieszeniowe, które dzięki swojej nowoczesnej budowie w inteligentny sposób dopasowuje się do każdego użytkownika, bez względu na wzrost i preferowaną pozycję spania.

Taśma wentylacyjna 3D

Taśma wentylacyjna 3D

W produkcie zastosowano przewiewną taśmę 3D, która zapewnia odpowiednią wentylację materaca oraz wspomaga jego działanie antyalergiczne.

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek umożliwia bezproblemowe zdjęcie pokrowca i tymczasowe rozdzielenie go na dwie osobne części. To rozwiązanie ułatwia wypranie pokrowca w domowej pralce, zwłaszcza w przypadku materacy o dużych rozmiarach.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, która pomoże zachować higienę i antyalergiczność posłania.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd

Szczególnie piękne wykończenie materaca. W produkcie zastosowano dodatkowe elementy podnoszące znacząco walory wizualne całości. Materace wyróżnione tą cechą polecane są zwłaszcza do tych sypialni, które oprócz funkcji wypoczynkowej mają też za zadanie cieszyć oko i podnosić prestiż.

Twardość materaca

H3

Wypełnienie Materaca

Sprężyny High Adaptive, Pianka Komfort, Sprężyna kieszeniowa

Dodatkowe właściwości materaca

Ciepły, Zamek dookoła materaca

Wysokość

24 cm

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200