fbpx

Cold Breeze – materac sprężynowy

Wysoki, dwustronny materac o wyjątkowych właściwościach chłodzących. Polecany osobom preferującym twardsze posłania lub borykającym się z problemem nadmiernej potliwości.

 

 

 

1 980,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
1 980,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Cold Breeze to dwustronny materac, który charakteryzuje się właściwościami chłodzącymi oraz większym stopniem twardości. Jego strukturę stanowi wkład ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket (508 sztuk na 1 m2; każda działa niezależnie od innych). Tworzą 7 stref twardości, zapewniając dużą liczbę punktów podparcia dla kręgosłupa i całego ciała, poprawiając krążenie i sprzyjając regeneracji. Sprężyny obustronnie obłożone są przekładką filcową, a następnie pianką komfort po 3 cm z każdej strony.

Pokrowiec wykonany z wysoce specjalistycznej dzianiny chłodzącej, pikowanej włóknem klimatyzującym po jednej stronie, oraz siatką wentylującą po drugiej. Dookoła umieszczona został zamek rozdzielczy w kolorze białym. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60 st.C

Gwarancja 7 lat

Czas realizacji: do 14 dni

Taśma wentylacyjna 3D

Taśma wentylacyjna 3D

Pokrowiec z siatką 3D zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, poprawiając właściwości antyalergiczne. Dodatkowo nadaje niepowtarzalnego wyglądu.

Właściwości chłodzące

Właściwości chłodzące

Produkt posiada szczególne właściwości chłodzące.

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny 360˚

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części. Ułatwia to zdejmowanie pokrowca z materaca oraz pranie.

Sprężyny multipocket (500 s)

Sprężyny multipocket (500 s)

Udoskonalona wersja sprężyn kieszeniowych, posiadająca 2x więcej punktów podparcia (ok. 500 sprężyn/m2). Każda ze sprężyn umieszona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracuje niezależnie od pozostałych. W efekcie otrzymujemy znakomite podparcie ciała oraz wysoką wytrzymałość.

7 stref twardości

7 stref twardości

Materac na swojej długości podzielony został na 7 stref o zróżnicowanej twardości. Dzięki temu materac lepiej dopasowuje się do kształtów ciała oraz podpiera kręgosłup na poszczególnych odcinkach.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka poliuretanowa o zwiększonej gęstości zapewnia dobrą przewiewność i optymalną podporę, zbliżoną do pianki wysokoelastycznej.

Materac dwustronny

Materac dwustronny

Materac można użytkować z dwóch stron.

Twardość materaca

H4

Wypełnienie Materaca

Pianka Komfort, Sprężyna kieszeniowa, Sprężyna multipocket

Dodatkowe właściwości materaca

Nowość, Taśma 3D lub ozdobna, Zamek dookoła materaca

Wysokość

24 cm

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200