fbpx

Champion – materac sprężynowy

Wysoki, dwustronny materac o wyjątkowych właściwościach chłodzących. Polecany osobom preferującym twardsze posłania lub borykającym się z problemem nadmiernej potliwości.

2 940,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
2 940,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Podstawę materaca stanowi formatka sprężyn kieszeniowych o siedmiu polach twardości, obustronnie obłożona przekładkami filcowymi. Wyżej znajduje się siedmiopolowa formatka niezależnie działających sprężyn Multipocket i kolejna przekładka filcowa. Ten dwuwarstwowy układ sprężyn posiada po obu stronach formatki pianki poliuretanowej. Następnie w górnej części materac wyposażony został w wyodrębniony, jednak przymocowany na stałe topper z wkładem w postaci pianki wysokoelastycznej o wysokości 5 cm.

Pokrowiec obszyty jest ozdobnymi, czarnymi lamówkami. Od dołu (strona nieużytkowa) została zastosowana dzianina Primo, po bokach dzianina Silver Protect pikowana w kropki, zaś od góry – Silver Protect pikowany pianką poliuretanową. Górna część pokrowca może być odpięta dzięki zamkowi błyskawicznemu i wyprana ręcznie.

Gwarancja 10 lat

Czas realizacji: do 14 dni

Pokrowiec Silver

Pokrowiec Silver

Piękny i innowacyjny pokrowiec o szczególnym działaniu antybakteryjnym. Pokrowiec polecany alergikom, osobom podatnym na infekcje oraz wszystkim tym, którym zależy na wysokim poziomie higieny miejsca do odpoczynku.

Właściwości chłodzące

Właściwości chłodzące

Produkt z innowacyjną strukturą, która w trakcie użytkowania pozwala odczuć subtelne uczucie „ochłodzenia”.

Dwupoziomowy układ sprężyn

Dwupoziomowy układ sprężyn

Unikalne, warstwowe połączenie sprężyn bonellowych ze sprężynami kieszeniowymi. Rozwiązanie inspirowane słynącymi ze swego komfortu łóżkami kontynentalnymi.

Sprężyny multipocket

Sprężyny multipocket

Każda ze sprężyn jest umieszczona w oddzielnej kieszonce – pracuje niezależnie od pozostałych. Wersja multipocket to aż 508 sprężyn/m2. Dzięki temu produkt posiada niezwykle dużo punktów podparcia dla całego ciała i zapewnia właściwe podparcie kręgosłupa.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. To z kolei redukuje potencjalne uciski, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, która pomoże zachować higienę i antyalergiczność posłania.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd

Szczególnie piękne wykończenie materaca. W produkcie zastosowano dodatkowe elementy podnoszące znacząco walory wizualne całości. Materace wyróżnione tą cechą polecane są zwłaszcza do tych sypialni, które oprócz funkcji wypoczynkowej mają też za zadanie cieszyć oko i podnosić prestiż.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Twardość materaca

H4

Wypełnienie Materaca

Pianka Komfort, Pianka wysokoelastyczna, Sprężyna kieszeniowa, Sprężyna multipocket

Dodatkowe właściwości materaca

Długi okres gwarancji, Nowość, Taśma 3D lub ozdobna, Zamek dookoła materaca

Wysokość

34 cm

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200