fbpx

Champion – materac sprężynowy

Wysoki, dwustronny materac o wyjątkowych właściwościach chłodzących. Polecany osobom preferującym twardsze posłania lub borykającym się z problemem nadmiernej potliwości.

2 940,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
2 940,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Podstawę materaca stanowi formatka sprężyn kieszeniowych o siedmiu polach twardości, obustronnie obłożona przekładkami filcowymi. Wyżej znajduje się siedmiopolowa formatka niezależnie działających sprężyn Multipocket i kolejna przekładka filcowa. Ten dwuwarstwowy układ sprężyn posiada po obu stronach formatki pianki poliuretanowej. Następnie w górnej części materac wyposażony został w wyodrębniony, jednak przymocowany na stałe topper z wkładem w postaci pianki wysokoelastycznej o wysokości 5 cm.

Pokrowiec obszyty jest ozdobnymi, czarnymi lamówkami. Od dołu (strona nieużytkowa) została zastosowana dzianina Primo, po bokach dzianina Silver Protect pikowana w kropki, zaś od góry – Silver Protect pikowany pianką poliuretanową. Górna część pokrowca może być odpięta dzięki zamkowi błyskawicznemu i wyprana ręcznie.

Gwarancja 10 lat

Czas realizacji: do 14 dni

Właściwości chłodzące

Właściwości chłodzące

Produkt posiada szczególne właściwości chłodzące.

Dwupoziomowy układ sprężyn

Dwupoziomowy układ sprężyn

Zastosowano połączenie dwóch rodzajów sprężyn w ramach jednego układu. Uzyskano dzięki temu sprężystość progresywną, co z kolei wspiera właściwości relaksacyjne.

Sprężyny multipocket (500 s)

Sprężyny multipocket (500 s)

Udoskonalona wersja sprężyn kieszeniowych, posiadająca 2x więcej punktów podparcia (ok. 500 sprężyn/m2). Każda ze sprężyn umieszona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracuje niezależnie od pozostałych. W efekcie otrzymujemy znakomite podparcie ciała oraz wysoką wytrzymałość.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe zbudowane z wytrzymałych i cichych sprężyn. Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracuje niezależnie od pozostałych. W efekcie otrzymujemy znakomite podparcie ciała.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka poliuretanowa o zwiększonej gęstości zapewnia dobrą przewiewność i optymalną podporę, zbliżoną do pianki wysokoelastycznej.

Materac dwustronny

Materac dwustronny

Materac można użytkować z dwóch stron.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Możliwość prania pokrowca w temperaturze do 60˚C pomaga zachować higienę i właściwości antyalergiczne posłania.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Piankę wysokoelastyczną cechuje wysoka sprężystość. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając liczne punkty podparcia. Dodatkowo cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza.

Twardość materaca

H4

Wypełnienie Materaca

Pianka Komfort, Pianka wysokoelastyczna, Sprężyna kieszeniowa, Sprężyna multipocket

Dodatkowe właściwości materaca

Długi okres gwarancji, Nowość, Taśma 3D lub ozdobna, Zamek dookoła materaca

Wysokość

34 cm

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200